>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Lekki off, jak wam idzie zarobkowo ten początek euro?
Bo u mnie cienizna, nie powiem na kartkach się trochę poróżniłem z moim bankrolem(nie che szukać dziury gdzie indziej, ale sędziowie w niektórych meczach to jakby wytyczne mieli żeby tych kartek nie dawać), dodatkowo takie turnieje, przynajmniej u mnie, potrafią wciągnąć w wir stawiania zbyt dużej ilości betów, a czasem pieniędzy:?, z tak głupiego powodu jak &quot;dla lepszego oglądania&quot;.
Może jakieś protipy, jaką strategię obieracie na takie turnieje?
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
⛔
Winetta Volin lu Remis kurs 1.80 bet 365
✅
jak ktoś lubi grać &quot;lokaty&quot; to może zagrać race to 9 rr SK Strum kurs 1.14 , mały ale lokata.
Ja ogólnie nie gram tak zwanych lokat w tym wypadku też nie , tylko po prostu polecam jak ktoś gra.
 
wall 365

wall

Użytkownik
Co Ty za głupoty wygadujesz? Wystarczy im remis + zwycięstwo z Albanią i wychodzą z grupy.
No tak, masz rację owszem, ale myśle,że nie będą kalkulować co dalej, tylko dzisiaj o 3pkt. Obrona Szwajcarii jak ser heh Dziekan dobrze podsumował, stawiam over 2.5 i Rumunia.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Lekki off, jak wam idzie zarobkowo ten początek euro?
Bo u mnie cienizna, nie powiem na kartkach się trochę poróżniłem z moim bankrolem(nie che szukać dziury gdzie indziej, ale sędziowie w niektórych meczach to jakby wytyczne mieli żeby tych kartek nie dawać), dodatkowo takie turnieje, przynajmniej u mnie, potrafią wciągnąć w wir stawiania zbyt dużej ilości betów, a czasem pieniędzy:?, z tak głupiego powodu jak &quot;dla lepszego oglądania&quot;.
Może jakieś protipy, jaką strategię obieracie na takie turnieje?
Marciniak mówił że sędziowie mają dokładnie takie wytyczne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom