>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
wow, strasznie wzrosły kursy na Ukraine... Irlandczycy popili i postawili grubą kasę na swoich czy co? :cool:
Pewnie po fajkach i browarach w szatni tak skoczył
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
jak coś to w meczu Legii są zmiany powrotne i ogółem tam już w ciągu meczu było z 10+ zmian i właśnie wchodzi 6 osób z ławki z AEK&#39;u
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Frantagelo po @1,50 z Przysiężnym?! GRAĆ! :-D Ja czekam na live i tam coś będę łapał też.
Przypominam, bo moim zdaniem to dobra inwestycja i można pograć mocniej. Przestrzegam jednak przed stawianiem domów, bo po niektórych wiadomościach widzę, że niektórzy mają taki zamiar, a jak nie wypali to będą płacze na pw. :mrgreen:
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Przypominam, bo moim zdaniem to dobra inwestycja i można pograć mocniej. Przestrzegam jednak przed stawianiem domów, bo po niektórych wiadomościach widzę, że niektórzy mają taki zamiar, a jak nie wypali to będą płacze na pw. :mrgreen:
Przysiężny wiadomo jak gra, ale całkiem dobrze serwuje, będzie ciężko go połamać, samemu też na returnie wiele nie zdziała ze swoim zardzewiałym bekhendem, ja bym prędzej pograł over 21,5 ???? Jak na trawę to całkiem niska linia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom