>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No chyba nie warto, coś mi się wydaję, że skończy się tak jak wczoraj 0:0, Szwedzi wiedzą że są słabsi i dla nich pkt z Włochami jest im na rękę
Czy ja wiem czy jest im tak na reke. Teraz maja 1 pkt. By awansowac musza wygrac jeden z dwoch meczow z Wlochami badz z Belgia. Remisy niewiele im daja. Teraz jest 0:0 z Wlochami ktore graja przecietnie wiec jest dobry moment by zaryzykowac i zagrac o 3 pkt. Porazka nie zmienia sytuacji Szwedow bo czy z 1 pkt czy z 2 to i tak nikle szanse na awans i musieliby wygrac 3 mecz z Belgia.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Szwecja x2 @1,47 Unibet

To lokata jest, Wlosi nie potrafia wymienic 2 podan, nie wiem jak oni wygrali z Belgia ale dzisiaj o golu moga zapomniec, w dodatku ta smieszna masowka na nich ???? Ludzie pisali ze najlepiej sie zaprezentowali z tych 1 meczu, jestem w stanie powiedziec ze w tym meczu to najgorsza druzyna jaka do tej pory ogladalem
ufffff.. dzięki! od razu jestem spokojniejszy o moich Włochów ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sedzia wyraznie dostal polecenie by nie kartkowac...
Jesli nie daje kartek choc w drugiej polowie sie chlopaki gotuja, a sedzia ma srednia 5 kartek na mecz to troche dziwne ...
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Panowie, wezcie pod uwage, ze Wlosi moga sie zaczac zaraz kartkowac ;) Ja gralem z 20 minut temu over 1.5 kartek Wlochow po kursie 2.50. Pieciu zawodnikow do zawieszenia to sporo.
Czuje zoltko Chelliniego - kurs 5.25 w Unibet. ⛔ te kartke chcial on, ale sedzia dal Buffonowi
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Ja na dziś próbuję tak.
tb u Thiema + tb u Zvereva @2,79
Tb u Cilica @1,91 uni
tb u Murraya @3,85
ponad 19,5 gema u Murraya @2,08
Wszystko uni
✅ (@1,71, Kolba się wycofał), ✅, ?, ✅ :cool::]
@JoseKubinho tak wiem, to było stwierdzenie, znak zapytania tyczy się zakładu na tb w meczu Murraya. Mimo wszystko dzięki! :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom