>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
everto 19,8K

everto

Użytkownik
no nie co cracovia gra to masakra mozna przejeb... ale oni powinni od kibicow wpierdo to moze by cos w lidze grali
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Hmm kto mi wytlumaczy, jakim cudem Deschamps twierdzi, ze Umtiti zagral super mecz z ISLANDIA w ktorym Francuzi stracili 2 gole! Teraz zamiast Ramiego znowu zagra Umtiti... pfff
Bo to teraz piłkarz Barcelony i inaczej trzeba na niego patrzeć hehe.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Francja race rr 5 @ 1.65 race 7 @ 2.62 po 1000 na każdy singiel do tego za 1000 wygra francja quali @ 1.80 ksiegujemy po meczu
dokladam 1000 na Francja [email protected] grajcie Francję lokata

4k to mój all in wyrobiony w ostatnim miechu i tym...zobaczymy mam dobre przeczucie zawsze mam na odwrót jak stawiam
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
pamiętam Niemcy Brazylia...myslalem ze Niemcy będą dominatorem pilki ale...to nie ta paka grają poziom nizej w dodatku osłabienia...bastian zywa dusza drużyny znikomy...tylko ten neuer ale dzis Niemcy straca priority...euro we Francji przepchna gospodarzy

a kto sie smieje z Francji lokaty hmm zobaczymy po meczu ???? kto stawia na Niemcy dzis bedzie placz
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
pamiętam Niemcy Brazylia...myslalem ze Niemcy będą dominatorem pilki ale...to nie ta paka grają poziom nizej w dodatku osłabienia...bastian zywa dusza drużyny znikomy...tylko ten neuer ale dzis Niemcy straca priority...euro we Francji przepchna gospodarzy

a kto sie smieje z Francji lokaty hmm zobaczymy po meczu ???? kto stawia na Niemcy dzis bedzie placz
Płacz to będzie, ale u stawiających na Francję
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Widzę, niektórym wystarczy 5min dobrej gry, żeby dostrzec lokatę w półfinale euro, przeciwko Niemcom:cool:
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
pamiętam Niemcy Brazylia...myslalem ze Niemcy będą dominatorem pilki ale...to nie ta paka grają poziom nizej w dodatku osłabienia...bastian zywa dusza drużyny znikomy...tylko ten neuer ale dzis Niemcy straca priority...euro we Francji przepchna gospodarzy

a kto sie smieje z Francji lokaty hmm zobaczymy po meczu ???? kto stawia na Niemcy dzis bedzie placz
A Francja co gra? w ataku męczą bułe, a obrona to dramat. Argument bo są gospodarzami to jest idiotyzm, Niemcy to co oddadzą im mecz?. I jak można napisać lokata , tyle meczy Francja rozegrała i żadnego nie można określić dobrym w ich wykonaniu. Oby Ci weszło ale nie wypisuj głupot.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
pamiętam Niemcy Brazylia...myslalem ze Niemcy będą dominatorem pilki ale...to nie ta paka grają poziom nizej w dodatku osłabienia...bastian zywa dusza drużyny znikomy...tylko ten neuer ale dzis Niemcy straca priority...euro we Francji przepchna gospodarzy

a kto sie smieje z Francji lokaty hmm zobaczymy po meczu ???? kto stawia na Niemcy dzis bedzie placz
Lokata? W ogóle rozumiesz to słowo? ????
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
A Francja co gra? w ataku męczą bułe, a obrona to dramat. Argument bo są gospodarzami to jest idiotyzm, Niemcy to co oddadzą im mecz?. I jak można napisać lokata , tyle meczy Francja rozegrała i żadnego nie można określić dobrym w ich wykonaniu. Oby Ci weszło ale nie wypisuj głupot.
ta lokata akurat to bardziej podjudzajaco żeby rozmowa się nam kleila ????

sadzilem ze więcej luzu u was z ta lokata...wiadomo ze to polfinal co na glupi jestem...to taka moja lokata w moich oczach nie lokata jako pewne wydarzenie sportowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom