>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [28]

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Doceniam merytoryczne odpowiedzi... ;) Wiadomo, Polacy cebulacy będą zawsze narzekać...
Obecnie lepiej grają reprezentacje Niemiec i Włoch i to one powinny zagrać w finale. Poziom meczu finałowego nie odbiega od naszej ekstraklasy...
Mocną stroną Portugalii w meczu z Polakami były ataki skrzydłami. W tym meczu tego nie widzę. Ogólnie &quot;bez ryzyka&quot; jak to powiedział przed chwilą komentator grają obie drużyny...
przypomniales mi ze za tydzien wraca najlepsza liga swiata ????
ktos tam ladnie zlapal portugalie @ 13
mi sie udalo tylko o.0.5 ;/
to teraz rozne francji :moze
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Graliście w ciągu kilku ostatnich minut jakieś zakłady w bwin?

Mam dziwną sytuację, zakłady rozliczone jako wygrane, a nie zostały dopisane do stanu konta, może ktoś to wyjaśnić?
Jeszcze raz spróbuję, bo była radość/smutek z bramki. Kto co woli, miał ktoś taką sytuację jak ja?
 
M 176

michal93

Użytkownik
Cholera teraz patrzę na to jak mogliśmy być blisko czegoś wielkiego, taka szansa taki skład, drabinka może już nigdy się nie zdarzyć
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Masówka poszła na Francję, żabojady pewni siebie, ktoś z tej drabinki &quot;trudniejszej&quot; na 100% miał być mistrzem Europy, tamta drabinka była &quot;łatwa&quot; ,a tu taki psikus. Czułem że tak będzie, takie są uroki piłki , wygrywa ten przy którym widnieje większy wynik i tylko to się liczy, nie ważny jest styl. Portugalii można pogratulować zawzięcia no i oczywiście trenera, który miał niesamowitego nosa wpuszczając Edera za mopa który w tym meczu nic nie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom