>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
na LE takkie cos + towarzysko Paok
FC PAOK Thessaloniki - Apollon Limassol 1 @ 1,40
NK Lokomotiva Zagreb - Rovaniemi PS 1 @@ 1,50
SK Slavia Praha - FC Levadia Tallin 1 @ 1,15
IFK Göteborg - Piast Gliwice 1 @ 1,36
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Sam zaczynasz robić śmietnik pisząc, że ktoś z grających &quot;faworytów&quot; o tej samej godzinie nie wygra. Faktycznie wyczucie jak w rzucie monetą.
Moje wyczucie na dzis , że na pewno jakis &quot;faworyt&quot; między 15:00 a 19:00 z kursem 1.70 nie wygra swojego meczu
1 kandydat MONTEIRO @3,85 :grin:
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
1 kandydat MONTEIRO @3,85 :grin:
Nie no , za wysoki kurs na tego &quot;nie faworyta&quot;. Lorenzi po kursie 1.90 , ze Strufem 1.80 to jest mecz idealny. Szkoda tylko że nikt inny o tej porze tez nie gra ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Panowie, na szybko. Co Wy na dubelek live Lorenzi i rozpoczynający się niebawem Haase? chyba, że macie coś innego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Lorenziego sam zagrałem... Co do reszty typów jakie spotkania Cie interesują? Zeballos to taki gracz który musi wejśc w odpowiedni rytm żeby dobrze grać, i właśnie nasuwa się pytanie czy długo mu to zajmie, jeśli zacznie strzelać po liniach 1bh i trafiać to nie będzie co zbierać z Haase, kurs na Haase bardziej opłacalny bo jest to gracz bardziej regularny niz Zeballos i który lubi ten turniej i dochodził tutaj często daleko lub w Kitzbuhel.. lepiej poczekać na live i zobaczyć jak się rozwinie sytuacja po 2-3 gemach spotkania...
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Niklas-Salminen P. - Sakharov G.
Czy na Fina 2,50 to nie mus bet na dzisiaj ? ????
challenger w finlandi czego chciec więcej ?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Sakharov dobrze przebija i serwuje, gracz bardziej na takie wolniejsze hale, lubi też skończyć akcje przy siatce, jego rywala nie znam, nigdy nie oglądałem, gra u siebie na swoich śmieciach wydaje mi się że trzeba zobaczyć jak się prezentuje w pierwszych gemach meczu i wtedy zadecydować.. Typ wydaje się niezłym pomysłem ale czy żeby zagrać go jako przedmeczowy... Decyzja należy do Ciebie... Ja wyrazilem swoje zdanie..
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
jeszcze można spróbować w meczu Lorenzi - Struff over 2.5 seta. 1 seta wygra Włoch, myślę że w 2 się ogarnie Struff... na razie super gra Włocha
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Shijazhuang łamanca zrobiły, 11 kursik był na nich po przerwie jak właczyłem transmisje od tamtego czasu ciagłe ataki i z 0:1 jest 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom