>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
daj screena za ile ten Twój &quot;all in&quot; poszedł ? 100zł max ???? ale i tak nie podasz, tego jestem pewien w 100% ????
brawo! trafiłeś! nie podam!
gdyby typ nie wszedł to było by pisanie i gadanie na mnie a jak wszedł to i tak się zawsze zazdrosny i chciwy polaczek doczepi do wszystkiego, ale cóż, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
zamiast pogratulować normalnie po ludzku to hejtujesz... eh te internety...
czego mam gratulować ? wprowadzania ludzi w błąd, że gra coś &quot;all in&quot;

Myślisz, że gdyby to nie weszło to Magik skończyłby przygodę z bukami, bo zagrał za wszystko ?
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
daj screena za ile ten Twój &quot;all in&quot; poszedł ? 100zł max ???? ale i tak nie podasz, tego jestem pewien w 100% ????
Dlaczego Cię to interesuję kto za ile gra dał dobry typ i wygrał a czy wszedł faktycznie za wszystko to już.nie twój problem magik poleciała reputację chociaż nie zagrałem bo zapomniałem pozdro
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
brawo! trafiłeś! nie podam!

gdyby typ nie wszedł to było by pisanie i gadanie na mnie a jak wszedł to i tak się zawsze zazdrosny i chciwy polaczek doczepi do wszystkiego, ale cóż, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
no nie podasz, bo kwota była zbyt śmieszna, jak na &quot;all in&quot; ;)
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
czego mam gratulować ? wprowadzania ludzi w błąd, że gra coś &quot;all in&quot;

Myślisz, że gdyby to nie weszło to Magik skończyłby przygodę z bukami, bo zagrał za wszystko ?
ogarniety typer jestes a tak hejtujesz... czyzby zazdrosc?
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Albot 5:4 30-0 -&gt; 5:7 0:2 świetna postawa tego sportowca, niesamowite jak ciekawie mogą toczyć cię spotkania tenisowe ????
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
czego mam gratulować ? wprowadzania ludzi w błąd, że gra coś &quot;all in&quot;

Myślisz, że gdyby to nie weszło to Magik skończyłby przygodę z bukami, bo zagrał za wszystko ?
a co bys pisał jakby nie weszło? to samo albo jeszcze gorzej

poprostu jestes nastawiony na hejt i nienawisc w internecie, przynajmniej ja to tak widze

trafił ładnie typ o którym krzyczał od wczoraj i chwała mu za to, za ile za grał? góówno mnie to obchodzi...
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Buki pod most haha szczegolnie takie ktore podales ze grales gdzie limit jest mega smieszny, po kilka, kilkanascie zlotych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom