>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
byq86 9

byq86

Użytkownik
Nie ma takiego zakładu na początku meczu. Max race 9. Wraz z pojawianiem rożnych pojawia się i race 11;)
No właśnie tym dziwne, że gram tylko live, więc prędzej by mi to mogło umknąć na początku niż w trakcie, tym bardziej że gram tylko zakłady typu następny gol albo race do xx RR. Chyba że mnie całoroczny coś okroił z oferty, bo z lojalek czy bonusów już jestem wyłączony od paru lat ????
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
przyznaje sie bez bicia że mahłem sie na tym zakładzie, akurat w tym chodziło kto zdobedzie 11 RR i zdobyła Łęczna wiec moj blad i moja wtopa, ale w całorocznym napewno istnieje wyścig rzutów rożnych bo nie raz grałem live ;)
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
tak patrze na ten mecz Coppejansa i jestem w szoku jak on mógł być kiedyś w pierwszej setce rankingu :grin: chyba wtedy poziom tenisa musiał być tragiczny. dla chłopa przebicie piłki w okolice półtora metra od linii jest wyzwaniem żeby jej nie wyrzucić a aut
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Serbia - Włochy
Serbia -1.5 seta @2.00 bet365

Dla Serbii LŚ to priorytet z kolei makaroniarze na tym turnieju nie błyszczą. Stawka trochę mocniejsza jazda! ;)

Zagrane w odpowiednim momencie... :grin:
co z tego jak nie mają atakującego a w tej chwili rowniez drugiego przyjmującego bo wypadł Nikic... Kovacevic to komediant, nie jest wzmocneiniem. Luburic tez nie jest w stanie zastąpić Atana. Rozgrywający Serbii i libero mają słabsze momenty i mozna byc pewnym że na przestrzeni całego meczu porobią błedy. Jedyne pewne punkty Serbii to przyjmujący Ivovic i trójka środkowych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom