>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedź. Reputy nie dam, bo wykorzystałem limit dzienny.
Interesuje mnie ten mecz ze względu na to, iż zastanawiam się jutro nad pograniem w stronę Jurgena. Po pierwsze młodszy brat może troszkę odpuścić starszemu, by ten u schyłku kariery coś sobie ugrał. Do tego dochodzi fakt, że Jurgen z graczami leworęcznymi ma pozytywny bilans 60-42. Zaś jego brat tylko 20-20. Prześpię się z tym i jutro się jeszcze zastanowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedź. Reputy nie dam, bo wykorzystałem limit dzienny.
Interesuje mnie ten mecz ze względu na to, iż zastanawiam się jutro nad pograniem w stronę Jurgena. Po pierwsze młodszy brat może troszkę odpuścić starszemu, by ten u schyłku kariery coś sobie ugrał. Do tego dochodzi fakt, że Jurgen z graczami leworęcznymi ma pozytywny bilans 60-42. Zaś jego brat tylko 20-20. Prześpię się z tym i jutro się jeszcze zastanowie.
Na mój gust taki mecz nie skończy się 2-0 i warto też się zastanowić nad tym...
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nie widzę szans dla Fritza. Jedna opcja to doprowadzić do TB i go wygrać. Za niski kurs na Zvereva żeby na niego grać, także pozostaje tylko pooglądać.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nie rozumiem postawy Zvereva. Mecz mu się dobrze układa, do tego Fritz ***** gra, a ten się denerwuje przy każdej możliwej okazji ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom