>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
q729, ja pierdziele, nie bylo bardziej skomplikowanego nicka ?
Ja w tej 2 lidze brazylijskiej gram czasami z duzym powodzeniem na rzuty rozne, duzo ich tam wpada. Bo tak ogolnie to pilki noznej staram sie nie ruszac.
hehe kiedyś byle co wpisałem jako nick i tak już zostało, zawsze jest opcja kopiuj wklej ????
Hmm kursy na win po równo 1,86 w Szparkach... Jednak tego nie tykam ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
hehe kiedyś byle co wpisałem jako nick i tak już zostało, zawsze jest opcja kopiuj wklej ????

Hmm kursy na win po równo 1,86 w Szparkach... Jednak tego nie tykam ????
Ja tego nie ruszam, slabe serce mam, a Conecticut w koncowkach horror pewny.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Chicago-Dallas.
Dallas bez dwoch zawodniczek, Chicago nie powinno miec problemu z pokonaniem Wings, chociaz nie lubie grac tej druzyny.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Modl sie o dogrywke, a powiem Ci,ze tam jest duze w tej lidze dogrywek, dlatego nigdy nie gram na under .
ja kosz live gram stawkami 10-20 zł także jeśli przegram to dopiszę minusa i żyje się dalej, a jak wejdzie to będzie gitez ????

Działa Wam strona 1 x bet ? Bo ledwo co ją otworzę i chce wejść na jakiś rynek to się zawiesza...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek, coś z WNBA warte uwagi ?
Kwarta 3 , Seatle-Washington over 37,5 to dosyc niska linia, tylko te zespoly tez kiepskie :]
E: juz widze, ze zmienili na 39,5,
Seatle moze teraz ceglic , stac ich na to ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dzis ruszyla moja ulubiona liga filipinska, mialem dzis piekny kurs i zapomnialem zagrac :]
Tam czesto wchodza duze kursy. Te kursy na jutro to pewnie buki sugeruja sie poprzednim sezonem..
E: Seatle-Wash, lepiej tego meczu nie ruszac, bo to nie sposob przewidziec co tam sie teraz bedzie dzialo. Troche jestem zaskoczony ze Wash, tak sie dal w pierwszej polowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom