>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Mam pytanie do grajacych w b36.5. Jak dlugo Wam zatwierdza zaklad live? Bo zazwyczaj trwa to z 5 sekund, ale od godziny kazdy zaklad przyjmuje mi 15 sekund. U Was tez tak jest czy tylko u mnie takie cuda?
Zazwyczaj dzialo sie tak jak dostawalem limit, ale teraz limitu nie widze, natomiast akceptacja zakladu trwa o wiele dluzej niz normalnie.
nie spotkałem się z sytuacją, gdzie bez zlimitowanego konta przyjmuje więcej niż 7-8 sekund zakład. Może nie dostałeś limitu całkowitego, tylko jeden z &#39;niższych szczebli&#39; limitu ?
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Warto spoglądać na mecz Haase z De Bakkerem, bo tam mogą się piękne cuda dziać. Dwóch kolegów, De Bakker handlarz jakich mało.
Ja pograłem lekko over 2.5 seta.
A bet na Przysiężnego podbijam, fajna opcja z ziemniakiem Vannim. Tym bardziej, że Ołówek zaliczy zjazd o 50 miejsc w rankingu jak nie zdobędzie jakichś punktów.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Może polecą tak samo...
Armenia u20 - Czarnogóra u20 ????
3 kwarta kto zdobędzie pierwszy 20 pkt Czarnogóra @1,66 ????
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Albot piękny zjazd do bazy. Szkoda, bo chłopaki overa nie pokryją.
To tylko potwierdza, jak ważna jest obrona punktów i że warto się tym kierować. Lamasine w tamtym roku wygrał czelka, strata 80 punktów równałaby się ze zjazdem o prawie 60 pozycji w rankingu. W kolejnej rundzie czeka Ramos, który świeżo po wygranej w Bastad też może odpuścić, bo za chwile czeka go wyjazd na amerykański hard do Toronto.
Edit. Akurat jak to pisałem to Albot przełamuje :cool:
Edit2. Cóż... ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom