>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja wiem,ze mozliwy,San Miguel prowadzil juz 19 pkt ,zeby za chwile przegrywac 7 pkt. Koncowka masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Star Hot-Blackwater
Powinien byc wyrownany mecz,biore po wiekszym kursie Blackw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 67

ty1988

Użytkownik
+4.5 gema na Arrubarennę za 380 5:7 3:5 dla Sígemund serwis pizdy z hiszpanii ma 40:0 na 4:5 i co łamie się jebana suka ***** jebana. Jeszcze suka dostanie czek. ***** za co.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
+4.5 gema na Arrubarennę za 380 5:7 3:5 dla Sígemund serwis pizdy z hiszpanii ma 40:0 na 4:5 i co łamie się jebana suka ***** jebana. Jeszcze suka dostanie czek. ***** za co.
już ktoś Ci wczoraj pisał, że g ó wno obstawiasz i przyznałeś mu rację... a dzisiaj dalej swoje żale wylewasz :]
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
no wiadomo, że kur wica bierze człowieka bo brakło niewiele... no ale skoro wczoraj wiedział, że tenis to zło to po co zagrał tak wysoką stawką, że aż jest zły za przegraną?
 
T 67

ty1988

Użytkownik
to ból 380 zeta w pale dostać przy takiej sytuacji jaką podaje user... ????
To jest takie wkurwiające jest tak że zakład prawie wszedł i zawsze taka kupa. Z często tak jest ile poszło się jebać przez takie coś. To jak układanie domku z kart masz dołożyć ostatnią kartę i za każdym razem się rozwala z różnego powodu i to wkurwia
 
domell 454

domell

Użytkownik
to ból 380 zeta w pale dostać przy takiej sytuacji jaką podaje user... ????
Ponad tydzień temu w 5h popłynąłem 5K, widziałeś żebym kogokolwiek wyzywał lub obrażał?
Takie rzeczy są oznaką słabych nerwów, głupoty, słabości i różnych innych rzeczy.
Żeby nie być gołosłownym zamieszczam screen.
 
T 67

ty1988

Użytkownik
Ponad tydzień temu w 5h popłynąłem 5K, widziałeś żebym kogokolwiek wyzywał lub obrażał?

Takie rzeczy są oznaką słabych nerwów, głupoty, słabości i różnych innych rzeczy.

Żeby nie być gołosłownym zamieszczam screen.
Ja w ten sposób odreagowuję te porażki.
 
domell 454

domell

Użytkownik
To jest takie wkurwiające jest tak że zakład prawie wszedł i zawsze taka kupa. Z często tak jest ile poszło się jebać przez takie coś. To jak układanie domku z kart masz dołożyć ostatnią kartę i za każdym razem się rozwala z różnego powodu i to wkurwia
&quot;Głupotą jest robić ciągle to samo i oczekiwać róźnych rezultatów&quot;
Skoro nie idzie tak to spróbuj inaczej.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ponad tydzień temu w 5h popłynąłem 5K, widziałeś żebym kogokolwiek wyzywał lub obrażał?

Takie rzeczy są oznaką słabych nerwów, głupoty, słabości i różnych innych rzeczy.

Żeby nie być gołosłownym zamieszczam screen.
Przepraszam, że pytam. USA siatkę? Bo też to stawiałem ????
 
T 67

ty1988

Użytkownik
Po drugie to nie jest twoja wina że zakład nie wszedł. Ty postawiłeš tylko i oczekujesz rezultatu , jeśli ktoś zawodzi to ma prawo się wkurwiać i wyzywać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom