>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
domell 454

domell

Użytkownik
Skoro zakład wchodzi, brakuje punktu do końcowego sukcesu to czemu nie zamknąłeś/skontrowałeś?
Piszesz że po raz kolejny coś zawodzi z różnego powodu. Poszukaj innej drogi żeby wchodziło.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Panowie co myślicie MU-Borussia obie strzela? 1.53
ciężko powiedzieć co tu będzie... mecz w Chinach... Mu przyleciał wcześniej od Dortmundu... Borussia może jeszcze odczuwać zmiane strefy czasowej... a poza tym to nie będzie Ibry, Martiala i raczej Rooney też nie zagra.

Borussia też bez kilku graczy jak Piszczu, Guererio czy Weigl...

Dla MU to będzie dopiero drugi mecz... a Borussia już bardziej rozruszana bo po 5ciu meczach... także może być tu sporo bramek i over 3,5 albo skończy 0:0...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
z czystej mojej sympatii do Lajovica gram lekko na jego zwycięstwo. Trochę się wkur.wił pod koniec seta, ale teraz ogarnie... chyba... ????
@2.37 całoroczny
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
+4.5 gema na Arrubarennę za 380 5:7 3:5 dla Sígemund serwis pizdy z hiszpanii ma 40:0 na 4:5 i co łamie się jebana suka ***** jebana. Jeszcze suka dostanie czek. ***** za co.
regulamin mówi:
2) W temacie nie wyładowujemy swojej frustracji za przegrany kupon (nie obrażamy zawodników, drużyn - dotyczy to również pisania o klubach w następujący sposób: Legia - sregia; Resovia - pusovia itd. )
do tego nie wiem czemu dużo osób nie ma avatara a też to jest w regulaminie ;)
@Dommel ... pisałeś chyba gdzieś że masz swój system w którym jesteś na plus... A teraz wrzuciłeś że w ciągu 5h przegrałeś 5k... Dalej na plus jesteś ? Czy ja czegoś nie rozumiem, bez spiny ;)
Panowie co myślicie MU-Borussia obie strzela? 1.53
poczekaj na live i zobacz jak obie ekipy grają żeby później nie było że się kogoś posłuchałeś ;)
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Knapp - Georges to typowy mecz na rzut monetą. Najpierw jedna nawala po autach , pozniej druga
jak większość kobiecego tenisa ???? w ogóle każda dyscyplina sportu z udziałem kobiet jest ciężka do stawiania. ale to nie od dzisiaj wiemy, że tak jest ???? u kobiet nie to tak, tak to nie ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
regulamin mówi:
2) W temacie nie wyładowujemy swojej frustracji za przegrany kupon (nie obrażamy zawodników, drużyn - dotyczy to również pisania o klubach w następujący sposób: Legia - sregia; Resovia - pusovia itd. )
do tego nie wiem czemu dużo osób nie ma avatara a też to jest w regulaminie ;)
@Dommel ... pisałeś chyba gdzieś że masz swój system w którym jesteś na plus... A teraz wrzuciłeś że w ciągu 5h przegrałeś 5k... Dalej na plus jesteś ? Czy ja czegoś nie rozumiem, bez spiny ;)
Oczywiście że nie jestem, regularnie wpłacam sobie co miesiąc kilkanaście tysięcy żeby je przegrać :grin:
https://zapodaj.net/37e0f0da864c4.png.html%3Cbr%20/%3E
Tutaj masz mniej więcej co działo się do tego dnia. Około 14K do przodu (w 11 dni) Akurat tego miałem pod ręką bo robiłem go dla pewnej osoby. Oczywiście były porażki jak i mniejsze zwycięstwa (nie chce mi się wszystkiego dokumentować). To wszystko z jednego systemu, który na chwilę obecną (22 lipiec) daje pokaźny zysk.
Jest również drugi (mocniejszy :grin ???? którego nie ujawnię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom