>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Na 20 mam bardzo prawdopodobny typ. Dostałem info z dobrego źródła o wielkich problemach jednej z drużyn. Kurs z 285 już spadł na 1,80. Mecz o 20. Zapraszam na priv lub gg 50304951

(Nie chce podać tutaj, bo to info od znajomego, nie chce publicznie dawać)
Niech żałują ci co nie napisali. ✅
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
A co ten kurs Berdycha z Harisonem taki wysoki + set @2,5, a + 4,5 gema @1,9. Harison jest w bardzo dobrej formie, powalczy na pewno. Coś z tego trzeba wybrać może w dubelku z + 5,5 na Donaldsona ????
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
No wyaratował się znowu, ale nie widzę tutaj innej możliwości niż wygrana Dimitrova. Kurs ciągle super, zachęcam kto nie pograł. Ja dokładam.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Ale stary myslisz ze to naprawde takie trudne spojrzeć na spadki kursów, żeby wiedzieć, o jakim meczu mówiłeś? ????
Wątpię żeby ktokolwiek mógł to obczaić. Żeby zupełnie nie zdradzać powiem tylko że to był jakiś kompletny no name, a wszyscy pisali tu o Tel Avivie ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
dobra, EOT. Weszlo, spoko, dobra wasza, ale ja w takie tajemne info i ustawki nie wierzę.
@edit
o, już widzę że jest bulwers na PW. Straszna spina, nawet nie można zwrócić uwagi na coś, że są zabawne takie rzeczy ????
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Karlovic 3,75 Bet365
Kurs z dupy, bo mecz wisi na włosku. Jak wygra tie-breaka to zdarzyć może się wszystko, bo Bułgar z zimnej głowy nie słynie.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
ForBet (dziś założyłem konto, dali mi 20 pln bez żadnego depozytu) proponuje linię wygranych gemów Harrisona na poziomie 8,5 @1,90. Wjeżdżam w to, powinno być izi. Swoją drogą na razie ten buk wydaje się w porządku.
e: miała być edycja a nie drugi post, jak jest jakiś admin to moze dorzucić to do poprzedniego wpisu. Dzięki.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Szacun dla Dimitrova za te returny. On nie jest przereklamowany, bo ma ogromny potencjał, ale problemy z głową jedne z największych w ATP. Może Karlovic jeszcze cudem przełamie, ale małe szanse ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom