>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ale przepie*** albo zarobie na Igrzyskach...
Ja mam tak samo. Ta impreza to moje oczko w głowie. Ale nie szaleję z kasą bo za wiele na buka nie przeznaczam. 100 zł na Rudishę, 20 na dubel Reese+Clement no i czekanie na więcej perełek, które się na pewno znajdą
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Bethlehem Fc - Toronto 1 @2.10
bardzo fajny kursik, Bethlehem w mocnej ofensywie, wystaczy rzucic okiem na staty, lub odpalic streama na sekundke ;)
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Dobra jest pewniak niemalze...
Nikaragua u23 -2.5 3 set kurs 1.83
Nikaragua win 3set 1.5 bet365
Do gry grubo. Belize kolejny set utopili sie z 24-20 i nie zostanie to bez echa na 99% teraz poleca strasznie.
Zakład wycofany :/
EDIT :
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze GB*******10F, postawionego po kursie 2.20 na Set 3 - Nikaragua U23 -2.5.Bieżący set - HandicapBelize U23 v Nikaragua U23. Zauważyliśmy, że zakład ten został postawiony kiedy wynik był już znany, lub w sposób znaczący dawał przewagę materialną, i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zakład został anulowany.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
staty nie graja

kursie 1.61 na Nikaragua U23 wygra set 3 Bieżący set - ZwycięzcaBelize U23 v Nikaragua U23. Zauważyliśmy, że zakład ten został postawiony kiedy wynik był już znany, lub w sposób znaczący dawał przewagę materialną, i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zakład został anulowany.

ktos na forum zapodal to obstawilem :grin:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
staty nie graja

kursie 1.61 na Nikaragua U23 wygra set 3 Bieżący set - ZwycięzcaBelize U23 v Nikaragua U23. Zauważyliśmy, że zakład ten został postawiony kiedy wynik był już znany, lub w sposób znaczący dawał przewagę materialną, i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zakład został anulowany.

ktos na forum zapodal to obstawilem :grin:
wiem że nie grają ale zobacz jaka przewaga tutaj była po stronie gospodarzy... Niestety albo stety to jest piłka ;)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Mój błąd ale gdybyś zobaczył ofertę to byś wiedział że to rozgrywki U21.
Prawda nie dopisałem z pośpiechu, ale jak ktoś przeglądał akurat temat i bet365 to mógł wywnioskować że ten mecz się już rozgrywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom