>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
babunia 316

babunia

Użytkownik
John Isner przełamie w 16 gemie
kurs: 2,2
Adrianowi już ewidentnie nie chce się grać, polecam.
✅✅✅
zgodnie z przewidywaniami aczkolwiek nie spodziewałem się, że zrobi to, aż tak perfidnie, gdybym wiedział to poszło by all in. Wygwizdany po tym gemie.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Ja zlapalem under 6.5 po 10 i 6. Widzieliscie jak Isner do kamery pokazal wstajac do ostatniego gema zero ręką ???? wiedzial ,ze adrian oddaje mecz.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Panowie potrzebuje dokładnej rozpiski na Igrzyska, co, kiedy i o której godzinie :razz: na tel jestem. Pomoże ktoś?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ogląda ktoś Baene xD? bo to dla mnie trochę nie normalne by Collarini wygrał 4 gemy z rzędu i kij wie czy nie wiecej zaraz
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ogląda ktoś Baene xD? bo to dla mnie trochę nie normalne by Collarini wygrał 4 gemy z rzędu i kij wie czy nie wiecej zaraz
To co się ostatnio w tenisie dziejeje niewiele ma wspólnego ze sportem...wszystko jest możliwe.Mam wrażenie,że większość meczy jest kręcona pod bukmacherkę, w ostatnich tygodniach osiągnęło to apogeum. W tenisie teraz to chyba tylko szukanie wysokich kursów ma sens..
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ogląda ktoś Baene xD? bo to dla mnie trochę nie normalne by Collarini wygrał 4 gemy z rzędu i kij wie czy nie wiecej zaraz

Dla mnie też nie wygląda to normalnie.
Przeskakuję też na Ungura, ładuje jak kiepek w siatę :grin:
co oni biorą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom