>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
macio a dupę se sam podcierasz ? sorry ale chcesz wszystko na tacy każdy mecz to stream, ogarnij się*człowieku... chwila w google i już masz
czasem wołam służąca, serio ja w tym ogarnięty nie jestem aby znaleźć dobry stream, a zawsze repute podbiję.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Nie wierzę serio Ci komentatorzy tak się zachwycają teraz grą Legii? Jak nie lubię sluchac takiego komentarza..
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Każda szanująca się drużyna wbiłaby już Trenczynowi ze 2-3 gole. Obrona i bramkarz przy pressingu się bardzo gubią i nie potrafią wyprowadzić piłki. Ale Legia nie potrafi rozegrać paru składnych akcji.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
ok o0.5 goal w meczu Legii. @3.25
Legia zostaje 3 zawodnikami z przodu, więc jakieś 3v3 będzie często widziane w końcówkach.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
A co obecnie znaczy Crvena? Przecież to obecnie dużo słabszy zespół jak Legia. Powiedziałbym, że nie jest to lepszy zespół jak Trenczyn.
Nie wiem w jakiej alternatywnej rzeczywistości, Crvena Zvezda jest dużo słabsza od Legii i nie lepsza od Trenczyna.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Kucharczyk jaki słaby zamiast sobie strzelić na pustaka z połowy to pewnie bał się, że nie trafi ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celtic gol w 91 minucie z karnego. Ale szkoda Astany Piłka jest czasem chamska i niesprawiedliwa
Dlaczego szkoda Astany? Byli znacząco lepsi w tym meczu? Grają nieprzepisowo w polu karnym to ich problem. I tak niech się cieszą, bo w zeszłej rundzie na farcie ograni Żalgiris.
 
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
A najśmieszniej będzie, jak z taką &quot;formą&quot; wejdziemy do LM. Nie dumnie, z przytupem i wysoko podniesioną głową, lecz gramoląc się niezdarnie i zataczając się jak pijak po spożyciu pół litra.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dlaczego szkoda Astany? Byli znacząco lepsi w tym meczu? Grają nieprzepisowo w polu karnym to ich problem. I tak niech się cieszą, bo w zeszłej rundzie na farcie ograni Żalgiris.
A Celtic to niby zasłużył tą kompromitacją z klubem z Gibraltaru? W większości przypadków kiedy nie ma się faworyta to kibicuje się słabszym i za takich uważałem przed dwumeczem Astanę.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
To ciekawe, jak możesz ocenić grę Crveny Zvezdy skoro byli wykluczeni z pucharów.
A no tak. W lidze przecież już nie grali.
Idąc takim tokiem myślenia jak ty. To po czym stwierdzasz, że to dalej dobry zespół? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom