>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
ok teraz c&#39;mon JuEsEj!!!
1 USA wygra 3-1 Włochy v USA
(Dokładny wynik seta) 19/08/2016 Brak 1.61 Odbędzie się
2 Kanada - Kobiety 2-1 Brazylia - Kobiety v Kanada - Kobiety
(Rezultat końcowy) 19/08/2016 Brak 4.33 Odbędzie się
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
żeby z -1 zrobić -6 to musisz 3 razy sfaulować i nie rzucić w 3 akcjach ani jednego punktu. na tym poziomie to raczej mało prawdopodobne, choć różne mecze widziałem.

to jest wszystko gdybanie bo nie wiadomo jak potoczy się mecz, ale pisanie że nie opłaca się grania dużego HC tylko czysty win, jest najnormalniej nielogiczne.

powodzenia!
Tym kursem 1 (nie wiem jak to napisać, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ???? - 2,80 -&gt; 1,83) kupujesz sobie 6 punktów. I to jest opłacalne w momencie kiedy uważasz, że to &quot;aż&quot; 6 punktów. Dla mnie to tylko 6 punktów, więc według mnie się nie opłaca. Czas pokaże zresztą. Nie zaśmiecajmy tematu ????

rożne, które podałem dwie strony temu na ⛔ do przerwy były 2 rożne, w drugiej połowie nabili 9 czy 10. Ja w każdym razie zamknąłem po pierwszej połowie, ale nie mam pojęcia jak to rozliczać w takim przypdku.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Fortuna Sittard @ 2,00 Bet365
Gospodarze od 33 minuty w przewadze jednego gracza, cisną sporo a jeszcze kawał czasu. Początek sezonu + gra u siebie + jednego więcej, same atuty po stronie Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jesli ktos gra na 365 z mozliwoscią zamkniecia zakladu,to zdecydowanie leoiej atakowac czysty win Serbii po takim kursie. Nie wierze w to,ze ktos tu osiagnie jakąs mega przewage.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom