>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
bufu 105

bufu

Użytkownik
fajnie to będzie wyglądało zapewne jak same będą biegły, reakcja trybun będzie pewnie bardzo wyrazista skoro Brazylijki zostały przez to wykluczone

dzięki za informacje ;)
 
D 0

dutra

Gość
fajnie to będzie wyglądało zapewne jak same będą biegły, reakcja trybun będzie pewnie bardzo wyrazista skoro Brazylijki zostały przez to wykluczone
dzięki za informacje ;)
Może się biec gorzej, w końcu nie ma kogo gonić :cool:
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Nie zdarzylem pograc Congow 2 set :/ mysle se utrzymaja to pogram ale nie lepiej sie polamac...
Dobra teraz nie czekam i biore to @2.3 gogo Congi!
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Jest Magik albo ktoś inny od tenisa? Chciałem wiedzieć co sądzicie o ładowaniu dzisiaj na Konte w meczu z Radwańska?
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Jest Magik albo ktoś inny od tenisa? Chciałem wiedzieć co sądzicie o ładowaniu dzisiaj na Konte w meczu z Radwańska?
Jak dla mnie handi tak, na mecz nie.
Radwańska wyglądała nieźle w 1. meczu. Konte oglądałem w zeszłym tygodniu i nie zachwyciła mnie.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Nie ma co czilowac 2.5 jest do gry na juz

Obaj konga z puli spakowani. Kontynery to nie skladak ni po prostu koniec swiata jak wdupia nie ma takiej opcji...tymbardziej ze kkngu polamali i oddali zaraz
Nie takie wały widziałem, także powstrzymałbym hurraoptymizm :cool:
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Nie ma co czilowac 2.5 jest do gry na juz

Obaj konga z puli spakowani. Kontynery to nie skladak ni po prostu koniec swiata jak wdupia nie ma takiej opcji...tymbardziej ze kkngu polamali i oddali zaraz
Już dawno się przekonałem, że w deblach logika nie ma zastosowania, a K/P to niezłe ancymony, obyście się nie przejechali. Ja bym tego nie ruszał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom