>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Wawrinka po super grze w 2 i polowie 3 seta gdzie mial 100% wygranych po 1 serwisie , zaczal znowu grac jakby mu sie nie chcialo
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marek611 -&gt;

ciężko będzie wtej chwili na 2:0 jest @8,5

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
a teraz @2.20

to tylko mikst, nie do grubego grania, ale będę zaskoczony jeśli nie wygrają
a teraz @12 :grin: i poszło parę groszy, a co
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Stan dzisiaj jakiś taki nijaki, ale wg mnie ogarnie temat, Evans zaraz spuchnie ;)
tez tak mysle.. strasznie duzo biega za koncowa linie i to sie zemsci teraz.. ???? ładne kursy mozna było złapać na stana po 2.75 stał już.. ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zobaczcie jakie on proste sytuacje psuje i to w waznych momentach. To samo moze zrobic przy swoim gemie lamiac sie.

Tak w ogole to serwis juz wcale nie dziala
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wnba New York-Phoenix
Wydaje mi się,ze Nowy York nie bedzie tu wlczyl na maksa w obronie,bo lapie forme na play off. Phoenix,ma dobrą ofensywe i jedną z najslabszych obron. Oby nie powtorzyli fatalnego meczu z wczoraj.
Mozna poczekac chwile na live i linia akurat cos spadnie w okolice 156pkt,łapac over.
Osobiscie zlapałem 150pkt,ale kto połapał w okolcach 156kt,moze ksiegowac. Dzieki Kapri76✅✅
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zobaczcie jakie on proste sytuacje psuje i to w waznych momentach. To samo moze zrobic przy swoim gemie lamiac sie.

Tak w ogole to serwis juz wcale nie dziala
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom