>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Kazachstan po meczu wprowadzi u siebie święto narodowe. A remis z ćwierćfinalistami ME, co przez cały mecz podkreślał Borek, można uznać prawie jak zwycięstwo.
Zdaniem Iwana Polska jest &quot;faworytem grupy&quot;. A Krychowiak, choć w PSG nie grywa, dziś na boisku poruszał się z właściwą sobie gracją...
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
nie zebym sie czepial ale jedna zmiana w tak gownianym meczu swiadczy o tym ze nie mamy rezerwowych ktorzy moga cos wniesc, imo Teo dalby wiecej niz Milik bo nie jest drewnem ale Nawalka cholera go tylko wie czemu wzial taktyke na mecz &quot;nic nie zmieniam i jakos to bedzie&quot;, Zielinski tez dramat to ma byc playmaker jak kiedys Szymkowiak chociazby a gosc w calym meczu mial moze ze dwa konkretne rozegrania, to juz Jodla wiecej by kreatywnosci pokazal, rozumiem przewalic mecz przez slaba gre ale widzac ze oczy bola od gry i nie robic zmian to juz jest szczyt naiwnej wiary
my po prostu nie mamy trenera, przeciez Kazachowie mieli gorszy skład, a ich trener 3 zmiane wykonal w 79 minucie (czyli teoretycznie wstawiał gorszych graczy niż ma w 1 składzie). Nie wierze, że tak Teodorczyk, Wszołek czy inny Linetty jest gorszy od graczy pierwszego składu Kazachstanu. Ja na miejscu tych graczy to bym w ogóle na kadre nie przyjezdzal dopóki trenerem będzie nawałka, po co? jezdzic tysiace km i nie zagrac nawet minuty? Po co on powołuje 23 graczy na 1 mecz? przecież nie musi, mógłby powołać 14-15. Zaraz ktoś napisze, że zgrywają się na treningach, ale po co jak i tak w grze bierze udział 11-12 graczy w każdym meczu?
Jesli ktoś mi napisze, ze nie mamy wartosciowych zmiennikow na Kazachów, tzn ze w ogole nie powinnismy przystepowac do walki z Rumunami czy Dunczykami.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Serio ja bym Milika zmienil w 60minucie i dal Teo.
Linetty za Ziele i powiedzmy jedze wpuscil za kapustke dajac rybusa wyzej.
A tak to wgl nic ławka jak siedzi tak siedzi to po co oni jezdza tam?
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Serio ja bym Milika zmienil w 60minucie i dal Teo.
Linetty za Ziele i powiedzmy jedze wpuscil za kapustke dajac rybusa wyzej.
A tak to wgl nic ławka jak siedzi tak siedzi to po co oni jezdza tam?
no moglo by tak byc, rybus wyzej a jedza za kapustke, tez o tym myslalem w trakcie meczu zreszta wszystkie te 3 zmiany bym zrobil, dwie napewno jak kazachowie strzelili na 2-2 a trzecia kolo 72-74 minuty...
wlasnie nie wiem po co, dziwie sie ze zaden pilkarz do sluchu nie powiedzial nawalce nic, przeciez liczba 23 powolanych jest liczba maksymalna, trener moze powolac z 15 nie musi 23...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mallorca v Oviedo / over 0,5 gola do HT @ 2.05 unibet
17 minuta, Mallorca cisnie, w ataku praktycznie polowa zespolu gra, Oviedo juz raz skontrowalo ale nie wcisneli, bramke powinni do przerwy strzelic.
 
wall 365

wall

Użytkownik
poza tym podałem typ - kto chce sobie zagra, nie pisze skad, czy jakies fixy czy nie.. kazdy podaje co uwaza i co chce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom