>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
A ja mam coś takiego na 20:30 z ręcznej, Barcelona podejmuje Granollers w hiszpańskiej lidze ASOBAL. Handi +9,5 na Granollers jak dla mnie zdecydowanie do zagrania. Barcelone opuścił Karabatić, przyszedł słaby (przynajmniej dla mnie ) ostatnio Syprzak i Jicha.Owszem w Barcelonie 5 gwiazdek, i przewaga nad Granollers ogromna, ale dla mnie nie na zwycięstwo 10 bramkami, to nie sa całkowite ogórki. Statystki również przemawiają do zagrania na Granollers - w ostatnich 5 spotkaniach tych zespołów Barcelona tylko raz wygrała z nimi 10 bramkami, a pozostałe spotkanie były raczej bardzo wyrównane, w maju wygrali tylko 2. Barcelona ostatnio nie dominuje przeciwników, na ostatnich 10 spotkań tylko 2 wygrali +10 bramkami. Over 62,5 dla mnie również do gry, chociaż ja idę w Granollers.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Rosja ogarnie z Turkami?
Rosja -1.5 @1.66 bet365

Ruscy skonczyli sie bawic od meczu z Serbami. Graja o polfinal z nami wiec musza wygrac. Potencjal jest. Ciapki niczym nie powinni ich zaskoczyc dodatkowo wiele ekip ma kompleks Rosji. Graja o polfinal z drugiego miejsca ale Rosja wie ze trzeba wygrac szybko i pokazac ze sa dalej glownymi kandydatami do zwyciestwa.

Drugi mecz o pietruche slowemcy pili poane ake dorobek marny france maja czego zalowac. Tb w cholere zwyciestw brak i marna pozycja na koniec ale zespolem sa duzo lepszym.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Gimnastic - Numancia
Kto pierwszy 5 rożnych - Nikt @1.83
Poniżej 8 rożnych @1.61
Zastawiać mieszkania i stawiać - w tym meczu się nic nie dzieje, póki co, do połowy 1:1 w rożnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom