>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
wall 365

wall

Użytkownik
mam La Sparks kosz zaraz zacznają powyzej 156pkt na jednym, a na drugim Libertad z paragwaju powyzej 2.5 gola, jakies pomysly jak to zagrac zeby nie bylo kaszanki? ????
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Chlopie ty wiesz cos na temat tenisa wszystkie spotkania jakie grali panowie konczyly sie 5 setowkami tylko raz byla to 4 setowka. Tylko totalny amator postawilby 3 sety zwlaszcza po tym jak wawrinka zagral z nishikori.. skoncz to swoje zenujace pisanie i spamowanie
 
N 196

nicks

Użytkownik
Chlopie ty wiesz cos na temat tenisa wszystkie spotkania jakie grali panowie konczyly sie 5 setowkami tylko raz byla to 4 setowka. Tylko totalny amator postawilby 3 sety zwlaszcza po tym jak wawrinka zagral z nishikori.. skoncz to swoje zenujace pisanie i spamowanie
Chodzi Ci o moje 3-0 ? To był zakład na wejście do gry na tkzw deal Synku ! Szkoda że tego nie komentowałes jak podałem !

Jak widzisz zagrałem kilka zakładów aż Ci wajcha opadła ! A piszesz o 3-0
 
N 196

nicks

Użytkownik
Chlopie ty wiesz cos na temat tenisa wszystkie spotkania jakie grali panowie konczyly sie 5 setowkami tylko raz byla to 4 setowka. Tylko totalny amator postawilby 3 sety zwlaszcza po tym jak wawrinka zagral z nishikori.. skoncz to swoje zenujace pisanie i spamowanie
A to ze piszesz o histori ich męczy to tak jak Nishikori przegral z Murray&#39;em, nie ośmieszaj się przed nami przynajmniej, wystarczy że jesteś pośmiewiskiem w całym gimnazjum !
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chodzi Ci o moje 3-0 ? To był zakład na wejście do gry na tkzw deal Synku ! Szkoda że tego nie komentowałes jak podałem !
Jak widzisz zagrałem kilka zakładów aż Ci wajcha opadła ! A piszesz o 3-0
I Ty mnie pouczasz o słowniku? ???? co to w ogóle za skrót, bo domyślam się, że chodziło Ci o &quot;tzw.&quot; :mrgreen:
 
N 196

nicks

Użytkownik
dzieki.. nie kloccie sie tylko pomozcie ;)
A czego się spodziewasz jak widzisz kombinacji jest dużo
Zrób solowe kontry a na ile to sam zdecyduj ile Ci wystarczy. Jak połączysz te dwie kontry to będzie dużo wersji i totalna kaszana !
Jedynie dwie solowe kontry, nic innego nie wymyslisz !
 
wall 365

wall

Użytkownik
A czego się spodziewasz jak widzisz kombinacji jest dużo
Zrób solowe kontry a na ile to sam zdecyduj ile Ci wystarczy. Jak połączyć z te dwie kontry to będzie dużo wersji i totalna kaszana
Jedynie dwie solowe kontry, nic innego nie wymyslisz !
no tak, inaczje sie raczej nie da...
 
A 332

abes1

Użytkownik
mam La Sparks kosz zaraz zacznają powyzej 156pkt na jednym, a na drugim Libertad z paragwaju powyzej 2.5 gola, jakies pomysly jak to zagrac zeby nie bylo kaszanki? ????
Dwie pojedyncze kontry tak żeby wyrównać zysk we wszystkich przypadkach. Wpisz w Google kalkulator dutchingu
 
N 196

nicks

Użytkownik
Dwie pojedyncze kontry tak żeby wyrównać zysk we wszystkich przypadkach. Wpisz w Google kalkulator dutchingu
Są dwa przypadki i nie utrudniaj życia chlopowi, 2+2 to 4 i nie trzeba czytać tych kazamatow !

Widzę fantastow i magikow tu nie brakuje. Pewnie wypracowanie o tym w gimnazjum pisałes ???? ?
 
N 196

nicks

Użytkownik
Widzę że tu jest zasada że jak wpada ktoś w temacie mądrzejszy od reszty to już jest trolem i trzeba go zbanowac. Nic dziwnego że wasza gra wygląda tak jak dzień świstaka (film) Codziennie macie restart bani i zero nauki i rozwoju, chwilowy kosmos ktos gra na waszym monitorze i już gracie ! Trochę to smutne ! I żenujące ! I tak over &amp; over , aż do usra..... kaplicy !
 
N 196

nicks

Użytkownik
⛔ pomarnowali strasznie... chociaż goście też mieli setki i 0-0 ostatecznie

typ pograny tak do oglądania, a ogólne wrażenie że strasznie słaba ta liga
Komentarz zbędny, wyciągnij wnioski na przyszłość a takie rzeczy wygaduj w konfesjonale !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom