>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
M 36

mankiecik

Użytkownik
Ciekawa zasada, też pierwszy raz o niej słyszę, ale tak mi się skojarzyło, że taka zasada nie mogłaby mieć zastosowania w piłce, szczególnie w LOTTO ekstraklasie patrząc na weekendowy mecz Piast Gliwice - Górnik Łęczna, gdzie właśnie po 25min. był łomot 3:0, a skończyło się 3:3 :jezora:
Nie jest że sędzia w trakcie meczu decyduje tylko PRZED meczem.I wtedy u buków widać linię -15,5 i overy są niskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ale Tajwan w kosza mnie przewałkował - miałem -3,5 na 3Q, przy wyniku 22-12 poszedłem po kawę i w tym czasie zrobiło się 24-22 ???? Dziady, trzeba na nich uważać...
 
W 208

wertek

Użytkownik
&lt;table class=&quot;bet&quot; data-reactid=&quot;.a.4.1&quot;&gt;&lt;tbody data-reactid=&quot;.a.4.1.0&quot;&gt;&lt;tr data-reactid=&quot;.a.4.1.0.0&quot;&gt;&lt;td class=&quot;icon&quot; data-reactid=&quot;.a.4.1.0.0.1&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;th title=&quot;McHale Ch. - Kozlova K.&quot; class=&quot;&quot; data-reactid=&quot;.a.4.1.0.0.2&quot;&gt;McHale Ch. - Kozlova K.
&lt;/th&gt;&lt;td class=&quot;odd &quot; data-reactid=&quot;.a.4.1.0.0.4&quot;&gt;1.95&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tip-row&quot; data-reactid=&quot;.a.4.1.0.1&quot;&gt;&lt;td colspan=&quot;4&quot; class=&quot;opportunity&quot; title=&quot;Kozlova, Kateryna&quot; data-reactid=&quot;.a.4.1.0.1.0&quot;&gt;Kozlova, Kateryna
2 set - zwycięzca&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;✅
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Zasada mercy dziala tak, ze sedzia MOZE, ale wcale nie musi przerywac gry.
No i jesli chce to zrobic to musi to zrobic od razu, gdy bedzie ta roznica 15, a nie np dojda na -12, potem znowu -15 i przerywamy.
Dodatkowo, słyszałem, że sędzia może też przerwać mecz jeśli jedna drużyna zdobędzie 7 bramek pod rząd ????
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
O 15:30 w kosza zaczynają gracz Iran z Tajlandią. Nie sądzicie, że linia +47,5 na Tajlandie z kursem 2,0 to jest niezłe promo ? Wątpie, żeby Iran po dwóch wygranych teraz się jakoś specjalnie na ten mecz sprężał, pykną ich różnica jakichś 30 i dadzą sobie spokój co by się nie przemęczać.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
O 15:30 w kosza zaczynają gracz Iran z Tajlandią. Nie sądzicie, że linia +47,5 na Tajlandie z kursem 2,0 to jest niezłe promo ? Wątpie, żeby Iran po dwóch wygranych teraz się jakoś specjalnie na ten mecz sprężał, pykną ich różnica jakichś 30 i dadzą sobie spokój co by się nie przemęczać.
Popieram, jakoś w Azji się nie napinają. Tajwan - Kazachstan plus na Kazachstan wszedł, teraz Irak masakruje faworyzowaną Japonię.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Macie jakąś stronkę z wynikami z tej chińskiej ligi kobiet?
Ja nic nie znalazłem, ręczną typuję, ale te ligę całkowicie odpuszczam, tylko śledzę wyniki. Anhui to chyba najlepsza drużyna tam.Po angielsku/polsku ciężko cokolwiek na ten temat znaleźć, chyba że znasz chiński to strony są. Na azjatyckich bukach możesz też poszukać.
 
L 237

lookash

Użytkownik
O 15:30 w kosza zaczynają gracz Iran z Tajlandią. Nie sądzicie, że linia +47,5 na Tajlandie z kursem 2,0 to jest niezłe promo ? Wątpie, żeby Iran po dwóch wygranych teraz się jakoś specjalnie na ten mecz sprężał, pykną ich różnica jakichś 30 i dadzą sobie spokój co by się nie przemęczać.
Betsafe +50 1.88
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom