>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Sagan to co dzisiaj zrobił to ........unreal nie wiem z czym to można porównać - coś w stylu finału RG dla holendra takiego co tylko umiał serwować Verkerk bodaj - zapomniałem juz nazwisko - kilka lat lub kilkanaście temu - nie wiem ile lat wstecz zerknąłem ale chyba 3/4 on nigdy lepiej niż 10 w czasówkach nie był a obsady były dużo słabsze niż tutaj. On nie jeżdzi czasówek na żadnych poważnych imprezach , bo są za długie a on zwyczajnie za słaby.
Błąd 365 polegał dzisiaj na tym głównie , że nie zakumali , ze w momencie dawania kursów i miejscówek już 100 zawodników było na mecie !! i pomimo to Sagan w 10 ???? respekt - Ząbek dał super typa , to była promocja roku można powiedzieć .......no i nie weszła ???? )
Sagan bywał w 10, ba nawet wygrywał, ale nie przy takiej mocnej obsadzie. No i przede wszystkim dużo średnich czasowców (moim zdaniem mimo wszystko lepszych jak Sagan), pojechało tutaj solidnie. Główni faworyci trochę słabiej, ale naprawdę nie uważałem, że tutaj Słowak może być w 10. Top20 moim zdaniem było do zrobienia, ale w kontekście obecnych wyników jestem w ciężkim szoku.
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
W meczu Niemek poniżej 3,5 gola @ 1,8
To jest jakaś paraolimpiada, mecz gdzie niemki klepią piłkę w obronie później laga do przodu wegierki na aut niemki wycofują do obrony. Gol na 1:0 typowy farfocel z rożnego. Oprócz fartownej bramki Niemki 0 zagrożenia, Wegierki tylko bronią
✅✅✅
IZZZZI FT: 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom