>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja z WNBA gram over 161,5 w meczu Fever vs Lynx
Zlapalem tu 158pkt.
P.S. Pamietasz ten mecz z Dominikany,co podawali bledny wynik...w 365rozliczyli mi go jako wygrany ,a pozniej oczywiscie kase zabrali.
Walczylem z nimi ok tygodnia....nie wierzylem ,ale zwrocili mi 800zl za tyle zagralem z warunkiem ,ze obroce trzykrotnie nim wyplace,jednak da sie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zlapalem tu 158pkt.
P.S. Pamietasz ten mecz z Dominikany,co podawali bledny wynik...w 365rozliczyli mi go jako wygrany ,a pozniej oczywiscie kase zabrali.
Walczylem z nimi ok tygodnia....nie wierzylem ,ale zwrocili mi 800zl za tyle zagralem z warunkiem ,ze obroce trzykrotnie nim wyplace,jednak da sie.
Musisz mieć u nich specjalne względy. Mi zabrali, ale grałem w rivalo, nawet się nie próbowałem odwołać. Ostatecznie zabrakło 1 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ice29 251

ice29

Użytkownik
Chyba jedyną przeszkodą była wysoka odprawa dla Hasiego. Ale jego los jest już raczej przesądzony, najpóźniej po meczu Zagłębiem leci. Możliwe nawet, że już w niedzielę Vuko będzie prowadził Legię.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Kurde zaspałem na cs-a :/
Jednak kiedyś trzeba odespać. Widzę że renegades ładnie na mirage&#39;u ścisnęło. Do tego immortals też widzę ładnie leci teraz. No cóż, w takim bądź razie gramy jutro ???? od 18:30 fajne mecze są

Godzina 9:00
Envyus wygra 1 mapę -3.5 handi @1.72
Godzina 12:30
Dignitas wygra 1 mapę -3.5 handi @1.80 i mapę 2 także -3.5
Analiza: https://forum.bukmacherskie.com/f529/cs-go-dreamhack-bukareszt-137779.html#post6116479
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Nishikori/sugita
Herbert/mahut
Team Dignitas
Envyus
Murray/Murray
Kubot/Matkowski
Groth/peers
@AKO 5.15 bet365
2. Za mniejszą stawkę:
Dignitas
Envyus
Murray/Murray
Kubot/Matkowski
Kuznetsov
Monako
Napoli
Aubameyang gol
Lewandowski gol
Barcelona -3rr
Atletico -3rr
Las Palmas lub remis
AKO: około 75 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom