>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Bet daje na live handi?
Niestety na live bet daje tylko że wygra mapę, wygra 1 rundę lub wygra 16 rundę. handi nie ma (a szkoda bo wtedy to by była żyła złota). Ale także te wszystkie zakłady pojawiają się raz na... 5 minut i po chwili znikają :p. generalnie ciężko coś złapać, ale da się. Z tym że tego turnieju ibp invitational nie ma na live w ogóle
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dobra, Tiafoe mi wyciągnął bet na seta, ale nie ma prawa tego wygrać, wygląda znacznie gorzej od Escobedo. Próbujemy Escobedo po kursie 1,70.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Co myślicie jutro o united? Grają jutro o 13. A obawiam się tego meczu że coś im odwali

Jutro grają o 13. Najbardziej właśnie tego meczu się obawiam i zastanawiam się czy zamykać czy nie...
Zostaje united, real,sporting w takiej kolejności.
O real jestem spokojny, o sporting w miarę też.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Co myślicie jutro o united? Grają jutro o 13. A obawiam się tego meczu że coś im odwali
Jutro grają o 13. Najbardziej właśnie tego meczu się obawiam i zastanawiam się czy zamykać czy nie...
Zostaje united, real,sporting w takiej kolejności.
O real jestem spokojny, o sporting w miarę też.
UTD w Pucharach to tam na pół gwizdka może grać,liga najważniejsza więc osobiście bym nie zamykał. ale to liga Angielska, jeśli dla Ciebie 7stów to dużo,to zamykaj jeśli wolisz zaryzykować, to skoro masz ich na kuponie to masz do nich zaufanie.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Krzysztof Glowacki - KO, TKO lub dyskwalifikacja@9 bet365
Na punkty Polak raczej tego nie wygra, musi zacząć ryzykować, tyb za drobne dla lepszego oglądania bo jestem Januszem w tej dziedzinie:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom