>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mistrzu będziesz coś miał na Twoją koronną dyscyplinę?
Jutro dużo meczy jest, trafi się także perełka jak dzisiaj. Czekam tylko aż bet wystawi kursy , piszę analizę i wrzucam.
A na teraz to hmm. jest mecz immortals-optic. Będzie bardzo wyrównany mecz, wczoraj immortals wygrało 2:1, dzisiaj może być 2:0 lub 2:1 dla immortals, ale optic też nie jest bez szans. Mimo wszystko kursy są zbyt niskie na wygraną brazylijczyków.
Immortals 1.40 bez sensu grać, handi -2.5 rundy po 1.57 też bez sensu (tu jakiś błąd beta chyba, bo 1.50 na czysty win a handi -2.5 1.57?? ). handi -1.5 mapy, hmm kurs wysoki, ale bardzo ryzykowny typ. Ja zagrałem lekko za taką samą kwotę (100zł) nie pisze stawki bo to jest jakieś 0,5 stawki ;d.
Immortals wygra 2:0 @2.50
Immortals wygra 2:1 @3.10
Ciężko przewidzieć i to akurat bet taki na siłę, ale jestem na 75% przekonany że immortals wygra, więc zysk powinien być ^^
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina 13:00
World Champs qualification
Francja Turcja
1 mapa Francja -5.5 rundy @1.83 8/10
2 mapa Francja -5.5 rundy @1.83 7/10
Francja -1.5 mapy @1.44 9/10
Francja wygra 2-0 @1.44 9/10
ANALIZA: https://forum.bukmacherskie.com/f529/counter-strike-global-offensive-temat-ogolny-126751-13.html#post6119764
Kilka słów, kolejna myślę promocja po wczorajszym meczu szwecji od bukmachera. Gramy, podnosimy pieniądze z ziemi i liczymy.
Powodzenia.
P.S.Dzisiaj kilka naprawdę fajnych meczów, ale to już analizy zrobię jak się wyśpię i podam typy po południu jakoś tym meczu
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Krecz chyba, bo jest 6:7, 4:5 na livescore. Szkoda, bo po punktach było widać, że grał lepiej od rywala, a nagle sam połamał się do 0 i skreczował.;/ Szkoda, że streama nie było.

e: Sugita set @1,83 uni mocniej. ✅:cool:
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Kurde, szkoda że nie ma streama do Linette, rywalki nie znam kompletnie, ale Magda tyle razy dała zarobić grając przeciwko niej.. no nic, zobaczymy jak się zacznie 3 set. Nie zdziwię się jak jeszcze to odda, ale na razie nie ruszam.
Coco się denerwuje, ja księguję. :-D ✅
Nishioka set @2 uni. ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom