>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [37]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
W meczu Leverkusen - Dortmund można pograć na żółta kartkę dla Kampla @4.8 w betsafe. Borussia oddala go bez żalu, ma im coś do udowodnienia, parę kartek w bezpośrednich meczach wylapal, a kurs jest niezły.
✅✅ znowu w 1 połowie łapie
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Panowie, gdzie na spokojnie można obejrzeć polską ekstraklape?
Cały czas mi streamy wywalają a wspierać c+ nie zamierzam.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Leverkusen wygra @ 1.61 bet365 ✅✅✅

Dortmund gra dzisiaj z Leverkusen jak Legia z Dortmundem tylko wynik troche inny, ale wygląają jak dzieci we mgle BVB nie potrafi wyporwadzic zadnej akcji, jak tak dalej beda grać to Bayer im sieknie jeszcze ze 2-3 bramy, Tuchel poslal podobny sklad co w meczu z Realem i przemeczenie tych mlodziakow, Pulisic, Dembele, Guerreiro widac golym okiem, ja gram grubo na Bayer,
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Leverkusen wygra @ 1.61 bet365

Dortmund gra dzisiaj z Leverkusen jak Legia z Dortmundem tylko wynik troche inny, ale wygląają jak dzieci we mgle BVB nie potrafi wyporwadzic zadnej akcji, jak tak dalej beda grać to Bayer im sieknie jeszcze ze 2-3 bramy, Tuchel poslal podobny sklad co w meczu z Realem i przemeczenie tych mlodziakow, Pulisic, Dembele, Guerreiro widac golym okiem, ja gram grubo na Bayer,
chyba inne mecze ogladamy, Bayer bramka ze stałego fragmentu gry i żadnej akcji w całej połowie, BVB ciąglę pod grą.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
nie łądnie :p
:zoltakartka: for You from me.

a co do meczu Fnatic przyjemnie ???? 7-4 for Fnatic
wiem o co chodzi ????
napisałem że lepiej poczekać bo astralis odskoczy i wtedy fnatic bedzie gonić, a zmieniłem na odwrót. Nie oglądam meczu i powaliły mi się mapy, w teorii dust to mapa ct, ale też wszystko zależy od tego jaki team gra :grin:
Przyznaje się bez bicia ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
chyba inne mecze ogladamy, Bayer bramka ze stałego fragmentu gry i żadnej akcji w całej połowie, BVB ciąglę pod grą.
Bo strzelili bramkę i się trochę cofnęli, ale BVB pilki nie potrafi wyprowadzić, Dembele coś ciągnie, ale reszta straszne straty i błedy jakbys ogladal mecz z realem i wczesniejsze mecz ebVB to bys sam stwierdzil ze to inna druzyna pokroju Legii Jesli mozna tak porwnac bo tak dzisiaj wyglada w meczu z Leverkusen
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom