>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [37]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zarówno Casey jak i Kerr dzisiaj dadzą dużo czasu dla młodych. Starterzy chyba wyjdą, ale ciekawe ile pograją. Kerr mówił, że całą trojka( KD, Curry, Thompson) nie będą przebywać na parkiecie razem więcej niż 18min(chyba) jeśli chodzi o regular season.
Demarre Carroll dzisiaj jest gotowy do gry.
Co do CS;a. Ostatnio dałem EnvyUS z kimś tam 3-0 w mapach. Wygrali 1, na drugiej mapie, który podobno była ich wygrywali będąc po słabej stronie, a potem nagle przegrali. Ja tam nie wierzę zbytnio, że to czysta rywalizacja.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zarówno Casey jak i Kerr dzisiaj dadzą dużo czasu dla młodych. Starterzy chyba wyjdą, ale ciekawe ile pograją. Kerr mówił, że całą trojka( KD, Curry, Thompson) nie będą przebywać na parkiecie razem więcej niż 18min(chyba) jeśli chodzi o regular season.

Demarre Carroll dzisiaj jest gotowy do gry.

Co do CS;a. Ostatnio dałem EnvyUS z kimś tam 3-0 w mapach. Wygrali 1, na drugiej mapie, który podobno była ich wygrywali będąc po słabej stronie, a potem nagle przegrali. Ja tam nie wierzę zbytnio, że to czysta rywalizacja.

Tu nie chodzi o to że czysta rywalizacja. To jest CS. Tu decyduje ustawienie, ulamki sekundy i refleks. Tu żadnych wałków nie ma bo tu chodzi o hajs a dla takich prograczy którzy nie mają innego zajęcia jest najważniejszy. Liquid zasłużenie wygrało, połowę w CT zagrali wyśmienicie. Oni się godzinami i dniami przygotowują do takich meczów, oglądają taktyki przeciwników i zasłużenie wygrali.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Najbardziej szkoda 29 rundy... Mnóstwo szczęścia Liquidów, najpierw jumpshot JDM&#39;a , a potem to 2 hp Pimpa. Więcej farta mieć w tej rundzie nie mogli mieć...
Ogólnie tragedia...
Virtus z sk to chyba ostatni mecz z esl one który gram, bo tutaj się bardzo dziwne rzeczy dzieją...
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
⛔ ⛔ ⛔

14:8, lepsza strona i kończy sie 14:16 o_O
BRAK SŁÓW na to co zobaczyłem właśnie. Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć, to chyba tylko i wyłącznie klątwa siekiery... Aż się wierzyć nie chce
to co się stało to jakaś masakra ehhehe - i Fnatic 14-8... to na pewno cios i to duży. Nie powinno się im zdarzyć.
Gram dziś na odwrót jak do tej pory i na plus.
Ale teraz się wyłamię( z Fnatic - ponieważ tutaj nie powinno być niespodzianki) i tak:
Astralis- Optic @ 2,75 Bet.365
Fnatic @ 1,40 - Liquid
1.✅
2.⛔
3/4 dziś z CS.GO duży plus.

edit1:
VP z SK zostawiam . Mam nadzieje, ze to będzie wisienka na torcie dziś ;) Branoc wszystkim!
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Zarówno Casey jak i Kerr dzisiaj dadzą dużo czasu dla młodych. Starterzy chyba wyjdą, ale ciekawe ile pograją. Kerr mówił, że całą trojka( KD, Curry, Thompson) nie będą przebywać na parkiecie razem więcej niż 18min(chyba) jeśli chodzi o regular season.

Demarre Carroll dzisiaj jest gotowy do gry.

Co do CS;a. Ostatnio dałem EnvyUS z kimś tam 3-0 w mapach. Wygrali 1, na drugiej mapie, który podobno była ich wygrywali będąc po słabej stronie, a potem nagle przegrali. Ja tam nie wierzę zbytnio, że to czysta rywalizacja.
Zagralem to 2x raz plus dziś minus, Ale po tym co tu się wydarzyło odpuszczę sobie grania tego sportu .wszedzie fixy są, dziwne że 365 bloki dał przy dużej przewadze.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
to co się stało to jakaś masakra ehhehe - i Fnatic 14-8... to na pewno cios i to duży. Nie powinno się im zdarzyć.



1.✅
2.⛔

3/4 dziś z CS.GO duży plus.



edit1:

VP z SK zostawiam . Mam nadzieje, ze to będzie wisienka na torcie dziś ;) Branoc wszystkim!

dorabaiaja se na bukach, wiecej tego nie tykam bo to gorsza patologia niz Paire i Fognini razem wzieci
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Olmos/Urbina dalej w grze.. ciekawe na jak dlugo
Welcome - Cordon over 162.5 tak ugryze cos z urugwaju , welcome powinno natrzaskac cos, a jak mocno narzucaja to w tych ligach raczej nie beda bronili a 162 nie wysoko
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tu nie chodzi o to że czysta rywalizacja. To jest CS. Tu decyduje ustawienie, ulamki sekundy i refleks. Tu żadnych wałków nie ma bo tu chodzi o hajs a dla takich prograczy którzy nie mają innego zajęcia jest najważniejszy.
W 1.6 były jeszcze bardziej anormalne spotkania i to na znacznie większych imprezach, ale tego nie szło jeszcze stawiać, więc przegranych drużyn kibice/widzowie żałowali, a nie besztali od sprzedawczyków ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
W 1.6 były jeszcze bardziej anormalne spotkania i to na znacznie większych imprezach, ale tego nie szło jeszcze stawiać, więc przegranych drużyn kibice/widzowie żałowali, a nie besztali od sprzedawczyków ????
nie chce sie czepiac czy kupil czy sprzedal ale jaki oni tam maja pieniadz z tego?
e: na waciki starczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom