>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Dzisiaj o 14:00 zagra w kosza mega overowy Saratov z Minskiem. Linia to 167.5 @1.93 (Pinnacle).
Obie drużyny grały ze sobą 4 krotnie i za każdym razem linia została pokryta (we wszystkim meczach padło powyżej 180 pkt).

Wydaje się fajna opcja na popołudnie ????
✅

Minuta do końca, 87:82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Kolarstwo live
Greg van Avermaet - Jurgen Roelandts 2,00 Bet365 ✅

Belgowie mają aż 5 kolarzy w 26-osobowej ucieczce. Jeśli spróbują powalczyć w sprincie to wystawią Boonena, ale że tam ma mocnych rywali to mogą pójść na urwanie się przed metą. Wtedy nie sądzę, żeby wypuścili do boju Roelandtsa, skoro mają mistrza olimpijskiego w dobrej formie, czyli Grega.
Sagan znów wszystkich pogodził
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Czyli uwazasz ze zaksa zagra jeszcze gorzej w przyjeciu (da sie?) I romac walnie znowu kilka asow w secie ? Haha skonczcie te blazny z sopotu nie maja prawa tu nic wiecej ugrac
oglądałem Lotos w dwóch pierwszych meczach ale to co wtedy było a co jest dziś to jest niebo a ziemia, Romać ma dzien konia i mogą coś ugrać, niestety bo handi -1.5 na KK poszło w pre.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
oglądałem Lotos w dwóch pierwszych meczach ale to co wtedy było a co jest dziś to jest niebo a ziemia, Romać ma dzien konia i mogą coś ugrać, niestety bo handi -1.5 na KK poszło w pre.
Dokładnie mecz meczowi nie równy, widziałem tez ich z Kielcami i grali fatalnie, sam pre chcialem -1,5s na zakse ale nie zdazylem ale w trakcie ogladania 1 seta juz mi sie odwidział ten pomysl
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Feyenoord miał dobrą sytuacją po rożnym, a że niewykorzystane lubią się mścić, to teraz przegrywają 1-0 :razz:

Myślę, że można chwilę poczekać i jak będzie powyżej @2.25 zagrać win lidera, albo over 1.5 bramki Feyenoordu.
✅ ✅

Za wygraną można kupić leki przeciwzawałowe :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom