>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
super zacząłem dzień, Haase - pograł 1 gem skreczował, w dupe....
Seppi over, miał 4-2 wracam jest 3-4 i serwis Sousy.. teraz przy 4-5 miał BP i bez przygotowania poleciał do siatki, dobry początek tygodnia..
nie miał 4-2 , po prostu była wymina przy stanie A-40 dla Seppiego i piłka Wlocha poleciała na linie a sedzia krzyknął &quot;AUT&quot; Seppi spr i piłka weszła , ale Sousa na spokojnie doszedł do tej piłki i była powtorka pkt a realizator chyba zaliczył piłke dla Seppiego i dlatego wskoczyło na 4-2 przez chwile.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie stawiam tego, ale myślę, że we wszystkich 4 meczach deblowych w Paryżu będą 3 sety bo ostatnio to jakaś plaga, a zwłaszcza łamak typu wygrana 1 seta, a potem 2 w piczkę ????
 
D 192

delfi

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @ 2.15 całoroczny
Polecam już teraz, bo przed meczem kurs na Zagłębie na pewno spadnie. Wisła mocno osłabiona, bez Głowackiego, Guzmicsa, Sadloka, Mójty, Mączyńskiego. W obronie zagra Sadlok, Jovic, Uryga i Pietrzak więc będzie patologia, za Mączyńskiego będzie grał Cywka. Bardzo polecam granie na Zagłębie mimo, iż jestem kibicem Wisły
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @ 2.15 całoroczny

Polecam już teraz, bo przed meczem kurs na Zagłębie na pewno spadnie. Wisła mocno osłabiona, bez Głowackiego, Guzmicsa, Sadloka, Mójty, Mączyńskiego. W obronie zagra Sadlok, Jovic, Uryga i Pietrzak więc będzie patologia, za Mączyńskiego będzie grał Cywka. Bardzo polecam granie na Zagłębie mimo, iż jestem kibicem Wisły
mozna wiedziec skad info o oslabieniach?
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @ 2.15 całoroczny

Polecam już teraz, bo przed meczem kurs na Zagłębie na pewno spadnie. Wisła mocno osłabiona, bez Głowackiego, Guzmicsa, Sadloka, Mójty, Mączyńskiego. W obronie zagra Sadlok, Jovic, Uryga i Pietrzak więc będzie patologia, za Mączyńskiego będzie grał Cywka. Bardzo polecam granie na Zagłębie mimo, iż jestem kibicem Wisły
Sadloka jednocześnie nie ma i zagra w obronie?
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @ 2.15 całoroczny
Polecam już teraz, bo przed meczem kurs na Zagłębie na pewno spadnie. Wisła mocno osłabiona, bez Głowackiego, Guzmicsa, Sadloka, Mójty, Mączyńskiego. W obronie zagra Sadlok, Jovic, Uryga i Pietrzak więc będzie patologia, za Mączyńskiego będzie grał Cywka. Bardzo polecam granie na Zagłębie mimo, iż jestem kibicem Wisły
skąd te informacje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom