>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Zaraz się okaże, że Dimitrov z Qureshim mastersa wygrają, singlowy pusiak i zdziadziały deblista
a Panie, idź Pan w chu*. Wyciągneli z 40:15 na 40:40 i się połamali. Standard u najlepszej pary w tourze.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Panowie takie pytanie, Over meczowy w Koszykówce na Bet365 wlicza również dogrywkę? Wczoraj postawiłem over 183,5 w meczu Miami z Sacramento ale skończyło się 91-91 i zakład został rozliczony na minus, natomiast dzisiaj sie zalogowałem a na moim koncie suma jest większa o ten właśnie zakład :O
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Panowie takie pytanie, Over meczowy w Koszykówce na Bet365 wlicza również dogrywkę? Wczoraj postawiłem over 183,5 w meczu Miami z Sacramento ale skończyło się 91-91 i zakład został rozliczony na minus, natomiast dzisiaj sie zalogowałem a na moim koncie suma jest większa o ten właśnie zakład :O
Dogrywka wlicza się, wiec wczoraj popełnili blad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Panowie takie pytanie, Over meczowy w Koszykówce na Bet365 wlicza również dogrywkę? Wczoraj postawiłem over 183,5 w meczu Miami z Sacramento ale skończyło się 91-91 i zakład został rozliczony na minus, natomiast dzisiaj sie zalogowałem a na moim koncie suma jest większa o ten właśnie zakład :O
Z dogrywką. Sprawdź w historii za co ta kasa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie straszny się burdel robi w temacie.
Jedni rozliczają przegrane typy na + przed czasem. Inni wygrane na -.
Tracicie tylko tym wiarygodność. Zaparzcie meliske i poczekajcie sobie do końca ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro w Paryżu same petardy:
Toyota vs. King Kong H2H 5:2
Żaske vs. Skarpeta H2H 0:2
Żilles vs. Tomek H2H 7:5
Dżofen vs. Cilic H2H 3:0
Dimitrov vs. Djokovic
Pałlina vs. Pewnie Murray
Pewnie Wawrinka vs. Ajsner/Ferrer
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom