>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
NaVI nie gralo z dignitas jeżeli chodzi Ci o NIP to nie bo już spałem aczkolwiek mogę się domyślic że zadecydowały szczeg9ly obydwie drużyny są świetnie przygotowane nip będzie tutaj mocny
mój błąd

2,7k do wyjęcia

NIP 10-1 po stronie TT prowadziło skończyło się ostatecznie po TT 11-4 i dostali, myślałem że tele przez okno wyleci ;d
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
mój błąd

2,7k do wyjęcia

NIP 10-1 po stronie TT prowadziło skończyło się ostatecznie po TT 11-4 i dostali, myślałem że tele przez okno wyleci ;d
O kurde masakra takie wyniki na nauke po tt tego bym się nie spodziewał ale to tylko świadczy że obydwie drużyny są bardzo mocne na ta chwile skillowo
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
O kurde masakra takie wyniki na nauke po tt tego bym się nie spodziewał ale to tylko świadczy że obydwie drużyny są bardzo mocne na ta chwile skillowo
NIP po prostu myślał, że mecz się sam ugra.. za grali idiotycznie po stronie CT, bez myślne wychylanie, przy 14-15 odpuścili całkowicie dwór, nikt go nie krył.. źle taktycznnie na maksa zagrali..
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
NIP po prostu myślał, że mecz się sam ugra.. za grali idiotycznie po stronie CT, bez myślne wychylanie, przy 14-15 odpuścili całkowicie dwór, nikt go nie krył.. źle taktycznnie na maksa zagrali..
Szkoda takiego kuponu aczkolwiek dla mnie dobrze bo gralem dignitas :d
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Goostaresh strzeli 3. gola -&gt; 3.25
Over 2.5 -&gt; 1.61
Patrząc na H2H gospodarze powinni coś ukłuć. Fajny kurs, ale podpieram się jeszcze na wrazie czego overem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom