>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Zaczyna się mecz młodej Legii z Realem. Transmisja na Nsport+, kanał 40.
Polecam obserwować i polować na jakiś fajny kurs. Mam na myśli bety w stronę Legionistów. Młodzi grają przyzwoicie i bez kompleksów.
Pre proponuje:
Legia Warszawa over 1.5 gola -&gt; 2.10
Over 1.5 gola w pierwszej połowie -&gt; 1.900
Over 4.5 rzutów rożnych HT -&gt; 1.825
Kursy z całorocznego.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Odpaliłem jak Thiem oddał z 40-0 pięć piłek z rzędu, jakiś agent Tomek powinien się tym zainteresować. Może on ma brata bliźniaka i dał mu pograć?? :razz::grin:
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Ramos nie wejdzie raczej z tym handi, chłop nie radzi sobie z przeciętnym Tsongą :&lt; Teraz ciekawe co zagrać w meczu Lopezów z Benkiem i Vasselinem ???? Bo Simon i Bautista to raczej będzie mecz 50/50 i masa przełamań.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Ramos nie wejdzie raczej z tym handi, chłop nie radzi sobie z przeciętnym Tsongą :&lt; Teraz ciekawe co zagrać w meczu Lopezów z Benkiem i Vasselinem ???? Bo Simon i Bautista to raczej będzie mecz 50/50 i masa przełamań.
Nie skreślaj tego handi. Słabo dziś Ramos, ale Tsonga może się jeszcze zaciąć dzisiaj.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Francuzi to pusiaki, ale u siebie powinni wziąć.
Lopezi od USO nic nie grają, ostatnio w Wiedniu pokazali klasę z Marachem i Martinem dostając 6:1 6:2 ;)
Aż takie pusiaki to nie są, ale rzeczywiście Lopezy jakoś nieciekawie mi się widzą od początku. Tym bardziej, że Felek dzisiaj pokazał &quot;klasę&quot; z Pouille ????
Nie skreślaj tego handi. Słabo dziś Ramos, ale Tsonga może się jeszcze zaciąć dzisiaj.
+4.5 nie ma szans raczej, TB by musiał być
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Ludzie pięknie zabili Cilicia w jutrzejszym meczu z Goffinem. Maraton wystawił @1.97 na Chorwata, 40 minut i poleciało na 1.67 ????
Edit. Odnośnie francuzów chodziło mi o pusiactwo typowo mentalne- widziałem mase meczy w wykonaniu jednego z nich, które miały być na luzaku wygrane, a okazywało się inaczej :razz:
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ramos nie wejdzie raczej z tym handi, chłop nie radzi sobie z przeciętnym Tsongą :&lt; Teraz ciekawe co zagrać w meczu Lopezów z Benkiem i Vasselinem ???? Bo Simon i Bautista to raczej będzie mecz 50/50 i masa przełamań.
Tsonga ostatnio dobra forma, z Murray&#39;em jak już wszedł mecz to drugi set fajnie się oglądało.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Ludzie pięknie zabili Cilicia w jutrzejszym meczu z Goffinem. Maraton wystawił @1.97 na Chorwata, 40 minut i poleciało na 1.67 ????
WOW ???? Ale co się dziwić, chociaż obaj dzisiaj grali przeciętnie, jednak dalej Cilic w mojej opinii faworytem.
Edit. Odnośnie francuzów chodziło mi o pusiactwo typowo mentalne- widziałem mase meczy w wykonaniu jednego z nich, które miały być na luzaku wygrane, a okazywało się inaczej :razz:
Jak grają razem to nieźle sobie radzą, przynajmniej to co ja widziałem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ludzie pięknie zabili Cilicia w jutrzejszym meczu z Goffinem. Maraton wystawił @1.97 na Chorwata, 40 minut i poleciało na 1.67 ????
Nie ma co się dziwić, po tym co widzę ostatnio u Cilicia to dla mnie jest tu zdecydowanym faworytem i ja tu bym nawet @1,6 wystawiał, ale liczę jeszcze na ruch kursów w drugą stronę, bo teraz powinna pójść fala na Belga, &quot;bo value&quot;. ????
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Widzę, że Francuzi z Cabalami ostatnio przegrali, a to przecież aktualnie największe pusiaki w deblach ????
Edit: Też wam tak laguje bet365 teraz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom