>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
20:43:06 no ale jak zawsze grałem na tej promocji to robiłem zawsze zakład jak tylko pojawiła się oferta &quot;na żywo&quot; i problemów nie było. Zaraz się na czacie dowiemy wszystkiego
To może się nie zorientowali nigdy, w każdym razie przegrana sprawa, nic na czacie nie wskórasz.
 
julek 421

julek

Użytkownik
20:43:06 no ale jak zawsze grałem na tej promocji to robiłem zawsze zakład jak tylko pojawiła się oferta &quot;na żywo&quot; i problemów nie było. Zaraz się na czacie dowiemy wszystkiego
Kiedyś tak było, teraz już nie. Na żywo znaczy po pierwszym gwizdku, a nie w zakładce na żwyo.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
20:43:06 no ale jak zawsze grałem na tej promocji to robiłem zawsze zakład jak tylko pojawiła się oferta &quot;na żywo&quot; i problemów nie było. Zaraz się na czacie dowiemy wszystkiego
Bo miedys chyba tak bylo, ze wystarczylo w konsoli na zywo. Ale juz np Legia v BVB tak postawilem i sie nadzialem. Trzeba po gwizdku
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
20:43:06 no ale jak zawsze grałem na tej promocji to robiłem zawsze zakład jak tylko pojawiła się oferta &quot;na żywo&quot; i problemów nie było. Zaraz się na czacie dowiemy wszystkiego
Zakład musi zostać zawarty PO rozpoczęciu ;) mój kumpel też tak uwalił kasę
Marin &quot;Mistrz przy siatce&quot; Cilic ^^
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Ale chyba nie na tym poziomie. Co dziwnego było w tej porażce ?
Jeśli byłyby kamery, to mógłbym napisać co było dziwnego, a tak to mam wróżyć z fusów?
Jeśli Ty nie widzisz absolutnie nic nienormalnego w tym, że najlepsza obecnie para deblowa leci w pierwszym meczu na tak dużym turnieju z przypadkową sklejką to okej- mimo wszystko mojej osobie się to jakoś nie widzi.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Cilic xD
zagrać taki volley przy meczowej to trzeba być niezłym batonem, przecież to się w pale nie mieści.
Ten pajac to umoczy jeszcze ???? ????
 
lakiacm 24

lakiacm

Użytkownik
Jeśli byłyby kamery, to mógłbym napisać co było dziwnego, a tak to mam wróżyć z fusów? Jeśli Ty nie widzisz absolutnie nic nienormalnego w tym, że najlepsza obecnie para deblowa leci w pierwszym meczu na tak dużym turnieju z przypadkową sklejką to okej- mimo wszystko mojej osobie się to jakoś nie widzi.
Nie raz już przegrywali w ostatnim czasie. Przecież grało ze sobą 4 profesjonalnych gości, a nie amatorów, to jest sport, tu wiele się może wydarzyć. Śmieszą mnie podejrzenia, od razu jak faworyt przegrywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom