>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Myslalem, ze over 65,5 pkta Rosy to &quot;promocja&quot;, ale sie chyba mylilem.
Mieli 14 minut na rzucenie 16 pktow(liczac 4 kwarte i 4 minuty trzeciej), do konca kwarty rzucili 4 pkty.
Z tego wynika, ze rzucili pkt na minute.
Bylem pewien, ze tak sie nie da,ale zmienilem zdanie.
Zobaczymy, czy uda sie im zdobyc 12 pktow w 10 minut 4. kwarty, ale poczatek maja mega, w 5 minut 4 pkty, parodia koszykowki ;/. Wychodzi na to, ze musza polepszyc swoja gre dwukrotnie, by rzucic 8 pktow w 5 minut, nie widze tego ???? .
Jednak Ci zrobili ten over ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Betano daje @1,57 na to, że Murray zakończy sezon jako #1.

I, dodatkowo, Betano daje @1,50 na zwycięstwo Djokovica w jego grupie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mnie Hv przekręca kurde jeszce 2 tercje oby wygrali bo strace 500zł ,ale to nic odrobione na koszu zostało jest super
A nanoc chyba pogram z canady hokeja Ohl na gole
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
co to za liga ? ohl

Canada jest ohl i whl niższa liga jak w usa jest nhl i Ahl
ja gram te niższe bo sporo overowo jest ,myślę nad Erie Otters - Owen Sound Attack tym meczem lider kontra 7 drużyna lider nie pokonany od 5 spotkań i robją zawsze overka ponad 6,5
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Ja złapałem live USAK +1.5 @1.8 mam nadzieję, że siądzie ???? 5 sekund zostało ????
Pan Czarny z Usak mial osobiste na koniec i zmarnowal ???? .
Teraz wszystko sie moze zdarzyc.
IMO 1 druzyna przycegli konkretnie, druga wygra 4+ pktami, ale po tym co widzialem, nie potrafie zdecydowac ktora z nich to wygra ???? .
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Pan Czarny z Usak mial osobiste na koniec i zmarnowal ???? .
Teraz wszystko sie moze zdarzyc.
IMO 1 druzyna przycegli konkretnie, druga wygra 4+ pktami, ale po tym co widzialem, nie potrafie zdecydowac ktora z nich to wygra ???? .
Miałem już 90% zysku jak prowadzili 68:58 i nie pozamykałem więc Rosa to bierze na 100% ???? Dobrze, że nie zagrałem tego mocniej.

edit:
Prezes gratulacje za dogrywke, dobrego beta sobie zagrałeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom