>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
No tak Ty pewnie przeżywasz emocjonalnie wyboty u hamburgerów, pewnie śledzisz zzaciekawieniem scene polityczną USA od lat no, a ja debil bo mam to w dupie czy wygra jakas jebnieta demokratka czy stary playboy sprzed lat.
tak sie składa że skończyłem Stosunki Międzynarodowe na AMW w Gdyni ????
troche mnie to interesuje, ale moje slowa do Cb były raczej takim żartem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Viliams pięknie dał zarobić w 3 secie po 1.40 złapane jak było 2-1 z przełamaniem jestem zadowolony z live wszystko wchodzi i sporo kaski wpadło
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Co powiecie na Clevland win @ 2,6-3,0 ?
Imho warto, wszak CAV&#39;s to nie leszcze, a Atlanta wybitnie dzisiaj nie gra. Czekam na Wasze opinie =)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Zobaczyłem końcówkę kwarty i żal na to patrzeć. 68 punktów wrzucają sobie takie ekipy w kwarcie...masakra w jakim kierunku to zmierza. Niedlugo dobrze broniąca ekipa to będzie ta co nie będzie traciła mniej niż 105 punktów na mecz.
NBA staje się cholernie nieprzewidywalne przez styl jaki się tworzy od kilku lat. Chyba najlepiej szukać overów live na zaniżonych liniach do przerwy i pierprzyć pre bo to bez sensu kiedy takie coś się dzieje.
Najlepsze, że akurat jak zagram ostatnio na coś w over na wschodzie to ceglą na potęgę oddając blisko 90 rzutów w spotkaniu każda z ekip :p
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Zobaczyłem końcówkę kwarty i żal na to patrzeć. 68 punktów wrzucają sobie takie ekipy w kwarcie...masakra w jakim kierunku to zmierza. Niedlugo dobrze broniąca ekipa to będzie ta co nie będzie traciła mniej niż 105 punktów na mecz.
Już sie tak nie spinają, było grać over zamiast undera. W Los Angeles under bardzo prawdopodobny
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Mniej bronienia i overy to lepsze widowisko więc ja się nie dziwię chociaż ja się specjalnie na NBA nie znam to może źle mówię ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Rendżersi 1-2 Nhl a kurs nanich 1.55 jaja się dzieją we wszystkim
2-2 dzięki Over 3,5 trafiony za 1700
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mniej bronienia i overy to lepsze widowisko więc ja się nie dziwię chociaż ja się specjalnie na NBA nie znam to może źle mówię ????
Taki jest zamysł. Ale linie poszybowały bardzo w górę więc niekoniecznie ilość overów będzie zwrastać bo inaczej buki by bankrutowały.
Bardziej mi chodzi o pewne sytuacje meczowe, które są dla mnie nie logiczne.
To trudna liga do typowania i tyle.
Akurat mam under w meczu, który cudem może wejść i under Cavs na linii 108, którego to już raczej nie przekroczą chyba, że znowu cuda się zaczną dziać ;) A przy takim wyniku nie ma tragedii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom