>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
lmbt układa im strategię, w końcu od tego jest coach. Teraz mieli tacticala więc może coś zmienią, chociaż wątpię w to ;) Duży wpływ na to ma fakt że chrisj nie istnieje przy tak grającym JW ;)
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
godsent zamknięty z prawie 100% zyskiem przy 11:1, mousesports złapane po 8, tylko czekać aż bet odblokuje zakłady...
@edit
można jeszcze łapać po 2.25
Mousesports @2.25 lekko
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Groth 7-6 @4 całoroczny. Historia spotkań pokazuje, że ostatni powinien się rozstrzygnąć w taju, bardziej wierzę w Grotha. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
godsent zamknięty z prawie 100% zyskiem przy 11:1, mousesports złapane po 8, tylko czekać aż bet odblokuje zakłady...

@edit
można jeszcze łapać po 2.25
Mousesports @2.25 lekko
Muszę chyba odblokowaćsobie bet365 bo live jest mega dobre a na pinnku z tym bieda straszna.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
jedyna wada bet365 to fakt że jest za dużo zakładów i dyscyplin ^^ ciężko utrzymać się w ryzach i grać tylko jedno ???? Ale do cs-a jest prawie idealny ???? Mogliby trochę rzadziej blokować rynki , oraz zakłady pre aktualizować jak są opóźnienia na turniejach
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
godsent zamknięty z prawie 100% zyskiem przy 11:1, mousesports złapane po 8, tylko czekać aż bet odblokuje zakłady...

@edit
można jeszcze łapać po 2.25
Mousesports @2.25 lekko
⛔
po 8 rozliczone było jak kurs na myszki spadł do 1,50 także jestem zadowolony. A co do meczu to tak jak mówiłem po duscie ^^ mamy 1:1 ... standard...&#39;

btw co się dzieje w montrealu że takie opóźnienia ? Liquidy już dawno po meczu powinny być
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
⛔
po 8 rozliczone było jak kurs na myszki spadł do 1,50 także jestem zadowolony. A co do meczu to tak jak mówiłem po duscie ^^ mamy 1:1 ... standard...&#39;
btw co się dzieje w montrealu że takie opóźnienia ? Liquidy już dawno po meczu powinny być
Nie wiem miałem wyłączony głos.
Gramy cbble.
Ostatnio wszędzie opóźnienia.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Na Grotha to jednak szkoda stawiać. Lepiej jakies overy w jego meczu. W 3 secie to nawet nie walczył przy podaniu przeciwnika, myślał, że w TB ogarnie, a tu szok.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Na Grotha to jednak szkoda stawiać. Lepiej jakies overy w jego meczu. W 3 secie to nawet nie walczył przy podaniu przeciwnika, myślał, że w TB ogarnie, a tu szok.
Chyba masz rację, a zastanawiałem się czy nie dać over 10,5 po prostu, kurs skusił. Dawno czegoś tak żałosnego nie widziałęm, mam nadzieję że ktoś pozamykał sobie, o DW 7-6 na minus, 3x z rzdu w taju oddał podanie...... ⛔
 
R 813

robssson

Użytkownik
Chyba masz rację, a zastanawiałem się czy nie dać over 10,5 po prostu, kurs skusił. Dawno czegoś tak żałosnego nie widziałęm, mam nadzieję że ktoś pozamykał sobie, o DW 7-6 na minus, 3x z rzdu w taju oddał podanie...... ⛔
Nie wiem czy to zmęczenie, czy brak chęci, ale po prostu lepiej stawiać chyba overy. Wczoraj postawiłem na niego, ugrał, ale miał zawiasy. Dziś w 3 secie każde podanie rywala prawie do 0 przegrywał --&gt; Jakby nie miał sił, albo.. ;) No nic, oddał z 1:0 do 1:2. Zdarza się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom