>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Też miałem grać 1x ale jak zobaczyłem forumkową masówkę to pograłem Czarnogóra ht/ft @3.2 złapane już 90% zysku ????

 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Też miałem grać 1x ale jak zobaczyłem forumkową masówkę to pograłem Czarnogóra ht/ft @3.2 złapane już 90% zysku ????


gruba kasa ?

Ja gram over 3.5 w meczu Armeńców @ 2.3

raczej 2 bramki powinny tutaj paść Armenia straszne błedy w defensywnie , czarnogóra tez moze cos stracic
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ok. Czego na pewno nie będzie w meczu EnVy z Optic. Na pewno Envy banuje traina a Optic dd2. Optic raczej na pewno zbanuje nuke bo nie czują się tam też najlepiej i rzadko to grają. Myślę, że też cbble bardziej faworyzuje Envy, nie tak dawno wygrali z Optic na tej mapie 16:5. Wczoraj grali z NRG na tej mapie i też szału nie było. Po stronie T raczej standardy a po stronie CT nie musieli wiele robić a i tak doprowadzili do trochę nerwowej końcówki. No i Envy jest solidne na tej mapie. Więc zostaje cache, mirage i overpass. Envy banuje overpass raczej na pewno i pytanie co zbanują mirage czy cache. Raczej chache bo Optic na tej mapie też grywa solidnie.
Czyli mój wybór to mirage. To jest ryzyko dla Optic bo na tej mapie z czołówką zawsze dostawali. Envy grywało z mocniejszymi ekipami na tej mapie ostatnio. Chyba, że zaryzykują o zbanują mirage zostawiając cbble, która jest dobra dla obu ekip, ale zdecydowanie po wczoraj faworyzowałbym na niej Envy.
Zobaczymy na ile to się sprawdzi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom