>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To fakt,ze Olimpico,jak na Argentyne gra szybko, ale oni są po meczach pucharowych,Estudiantes ma duze szanse wygrac dzis.
To nie wiedziałem tego niestety ja tylko gram po statach niestety i nieraz mnie zawodzą jak widać .Wszystkiego niewiem co kto grał w jakich pucharach ,niestety kierowałem sie po statach tylko z 1 stronki ,tam zawsze gram hokeja poniej , akosza żadko ,zaryzykowałem sobie
Dziękuję Tomek bardzo ,jak coś to będe tylko hokeja grał to mi lepiej wychodzi na gole :];):cool:
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ja nie wierze że to jest mapa na której LG czuje się najlepiej i tutaj potrafią cuda robić. Potrafią ale się kompromitować, takich błędów po ct to nawet ja nie robię, ale trzeba przyznać że timing też niekorzystny..
Było bodajże już 1.16 na mapę LG dostali w pape 16-11
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Własnie 1 over trafiony Santos Laguna dziękuję a Olimpico już prowadzi 10 pk ale over zagrożony ,chyba coś na live trza udeżyć ,ale brak pomysłu
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ja nie wierze że to jest mapa na której LG czuje się najlepiej i tutaj potrafią cuda robić. Potrafią ale się kompromitować, takich błędów po ct to nawet ja nie robię, ale trzeba przyznać że timing też niekorzystny..

Było bodajże już 1.16 na mapę LG dostali w pape 16-11
Marniaki niesamowite z Brazylijczyków. Gdyby nie wygrane w dwóch pistoletówkach, to byłby pogrom.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Ja nie wierze że to jest mapa na której LG czuje się najlepiej i tutaj potrafią cuda robić. Potrafią ale się kompromitować, takich błędów po ct to nawet ja nie robię, ale trzeba przyznać że timing też niekorzystny..
Było bodajże już 1.16 na mapę LG dostali w pape 16-11
No obejrzalem parodie CSa, w ZYCIU nie napisalbym po tym co widzialem, ze to mapa LG, ale zapowiadalo sie mega prosto, nie wiem, zagrali tak, jakby mieli przegrac.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
To nie wiedziałem tego niestety ja tylko gram po statach niestety i nieraz mnie zawodzą jak widać .Wszystkiego niewiem co kto grał w jakich pucharach ,niestety kierowałem sie po statach tylko z 1 stronki ,tam zawsze gram hokeja poniej , akosza żadko ,zaryzykowałem sobie
Dziękuję Tomek bardzo ,jak coś to będe tylko hokeja grał to mi lepiej wychodzi na gole :];):cool:
Overy jak chcesz grac to najlepiej na live takie ligi jak Salwador,Korea,Australia...Unikač Argentyny,Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzięki Umnie BRAK Salvadoru tylko Europejska liga i Australia jest bo widziałem w moim buku Dzięki za radę to coś pogram z rana na Australie
Dzięki BARDZO Tomek
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Blackhawks powerplay i Gwiazdki gol, BRAWO!
To gratulacje :] ja czekam na Hokej z Canady 6,5 narazie marnie to wygląda ,ale jeszce 2 tercje przedemną oby weszło i bedzie nocka wmiarę udana ;)
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
To gratulacje :] ja czekam na Hokej z Canady 6,5 narazie marnie to wygląda ,ale jeszce 2 tercje przedemną oby weszło i bedzie nocka wmiarę udana ;)
Nie takie gratulacje, bo Jastrzębie szybko odpowiedziały i mamy 2:1 dla Gwiazdek, ale martwi mnie oblezenie ich bramki :p.
2:2 jest chyba niestety tylko kwestia czasu, ale za to zrobi sie lepszy meczyk.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To się rozchulało olimpico w 2 kwardzie jest szansa na overek ale hokej potzrebne 5 goli przez 2 tercje ,trudno stracę trochę ,dam sobie spokój do rana ,albo do hokeja poczekam do popołudnia ciekawego na jakieś golce i pogram za mała stawkę ,bo ryzykuje i trace tylko ,to wszystko przez nerwy ,słabo stawkuje nie mam wyczucia ,cche szybko odrobić,a tu lipa jest ,więcej się traci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom