>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marek611 -&gt;

próbuję bez handi ponieważ uważam, że jest value
Qingdao @2,95

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Nie chce Cię martwić ale Lwy to biorą na luzie :wink:
mówi się trudno i kocha się dalej :grin:, szczególnie jak jest za co stawiać :grin:
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Empoli nie strzeliło jeszcze bramki na wyjeździe, ale jak ludzie pograli under 2.5 to 20 minut i jest 0:2 :grin:
Herbert przy returnie drugiego serwisu nie trafił w piłkę xDDDDD
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
bertsen/sorum @ 1,50 bet365
jak nie bedzie wałka w meczu o 3 plac to norwegowie to biora w cuglach. juz grali ze soba i spokojne 2-0 bylo teraz motywacja wieksza do tego zemljak potrafi oddawac hurtowo punkty w przyjeciu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Teraz Mahuty wygrywają drugiego seta, przegrywają po stb i wszyscy są zadowoleni.
A Tottenham wygląda jakby grali trzema z tyłu, może być pogrom.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
W środku obrony Tottenhamu ma zagrać Wimmer, który w tym sezonie nie grał jeszcze w lidze, ma na koncie tylko dwa spotkania w Pucharze. Nie mam zielonego pojęcia cóż to jest za zawodnik, ale nie wróżę mu zbyt udanych pojedynków z Sanchezem czy Ozilem. Myślę, że warty zachodu jest zakład, że młody obrońca Tottenhamu dostanie dzisiaj kartkę.
5 minut i zabite, całkiem nieźle :cool:
A tak poza tym, link do canal+
http://aliez.me/live/gg5679pb5c6y/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom