>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
minglee 312

minglee

Użytkownik
Wurzburger Kickers @2.30 próbuje lekko, po statystykach można stwierdzić, że przeważają, grają z ostatnią drużyną, może dadzą rade
Dużo szczęścia przy bramce, właściwie to goście sami sobie strzelili gola

✅✅
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Gdyby nie przegrali vs eco byloby 16:14, a tak przegrali 16:19. Teraz licze, ze dignitas zostanie zestompowane. Biedny meczyk, okazjonalne swietne zagrania przycmione przez kontuzje mozgow, obu zespolow.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Gdyby nie przegrali vs eco byloby 16:14, a tak przegrali 16:19. Teraz licze, ze dignitas zostanie zestompowane. Biedny meczyk, okazjonalne swietne zagrania przycmione przez kontuzje mozgow, obu zespolow.
Czy ja wiem czy by było 16:14 ? Fnatic na pewno by miało jeszcze jednego fulla. Generalnie nagle Fnatic się zacięło a wygrali w najmniej oczekiwanym momencie. Równie dobrze można powiedzieć że przy chyba 14:11 przegrali 3:1 wygrywając to skończyłoby się 16:11 najprawdopodobniej.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ale ten Janowicz się stoczył. Wiedziałem zawsze, że z tą głową nic nie osiągnie, ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że przeczytam iż najlepszą polską rakietą będzie Majchrzak ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Swoją drogą to wg. mnie powinien być mimo wszystko wyrównany mecz na overpassie. Przecież Fnatic na tej mapie również grywało znakomicie a Dignitas też nie miażdżyło ostatnio na niej.Przegrali na niej w tym miechu już z Faze, G2 czy NaVi. Na ostatnie wyniki Fnatic też nie ma co patrzeć bo skład trochę inny i jak widać skill jest ale czasami brakuje komunikacji dobrej i timingu.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Ale ten Janowicz się stoczył. Wiedziałem zawsze, że z tą głową nic nie osiągnie, ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że przeczytam iż najlepszą polską rakietą będzie Majchrzak ????
Gdzie to przeczytałeś? Przecież on ostatnio dostał od Linzera :grin::grin:
O ostatnich kwalifikacjach nie wspomnę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom