>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
M 493

milo93

Użytkownik
Ależ Djere jest opanowany wyszedł z 0:40 na przewagę ale nie mógł się opanować w jego stylu musiał pakować w aut ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Koszykówka koreańska, moje oczy...
Kurs na drużynę, która wymiatała u siebie sezon temu przed meczem spadł z 3.60 do 3.25 a ta wyjazdowa to ciecie co wszystko w papę jak leci na tych wyjazdach mimo, że u siebie też koty. Wlazłem przy wyniku 0:9, więc po kursie 5.25 dałem na gospodarzy, a oni polecieli do 0:13 potem run 6:13 i 2 rzuty wolne swoje nietrafione, a teraz kwarta 8:20 się skończyła. Kabaret ????
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Koszykówka koreańska, moje oczy...
Kurs na drużynę, która wymiatała u siebie sezon temu przed meczem spadł z 3.60 do 3.25 a ta wyjazdowa to ciecie co wszystko w papę jak leci na tych wyjazdach mimo, że u siebie też koty. Wlazłem przy wyniku 0:9, więc po kursie 5.25 dałem na gospodarzy, a oni polecieli do 0:13 potem run 6:13 i 2 rzuty wolne swoje nietrafione, a teraz kwarta 8:20 się skończyła. Kabaret ????
Ja przed meczem pograłem @3.20 Kupon do kosza
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
No dobra żarty żartami, ale z wysokości linii rzutów wolnych nie trafiać żadnego rzutu to już lekka przesada ????
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Stawka mała nie ma co się denerwować na gamoni. Oglądacie Belfer? ciekawe kto zabił
W tej lidze kiedyś miałem spotkanie gdzie wygrywali 20 pkt, doszli ich i po dogrywce moi wygrali, ale co nerwów na traciłem to dziękuję tej lidze ???? .
PS. Co do Belfera to wydaje mi się, że zabiła Molendowa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom