>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mnie tam sprawy polityczne nawet naszego kraju obchodzą tyle co nic a co dopiero Stanów Zjednoczonych, ale ktoś kto występował kilka lat temu na galach wrestlingu w WWE i ktoś kto dopuszcza osoby transseksualne do konkursów piękności dla NORMALNYCH kobiet ma zostać prezydentem jednego z najważniejszych krajów świata to dla mnie trochę chore
Nawet jakby został prezydentem to i tak jakiś Meksykaniec by go odstrzelił więc szkoda mi gościa ????
 
F 129

fascio

Użytkownik
Gość ma 1:0 na spokojnie nie traci serwisuj baa nawet nie jest blisko straty a po chwili udar i 1:1 potem udaje znowu ze jednak gra ma 2:0 w trzecim secie i 6:3 w plecy normalne to nie jest
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik


Pograne bezpiecznie ???? Ale myślałem przez chwile, że ich ten pkt wybił lekko.
A ja dzisiaj uwaliłem buka na 0,01 zł


Grając to na 1 kuponie miałbym 550,00 a tak mam 550,01 zł !
Już wiem jak odzyskać te grosiki, których nie ma do wydania Pani w sklepie...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Trump nie wygra z prostej przyczyny, juz wam tlumaczę... Otóż wszystko w świecie ma swoje miejsce...tak więc miejsce klaunów jest w cyrku, a nie w Białym Domu. Kampania byla jaka byla, ludzie sie popodniecali troche, jak to w USA, a teraz wygra to co miało wygrać, czyli: rozsądek, stabilizacja, przewidywalność, bezpieczeństwo.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie wszystkie, po prostu jeżeli ktoś ogląda i racjonalnie myśli, to taki osąd sam przychodzi.
To kto wygra w tenisie zależy od tego ile jest w puli na danego zawodnika, a ile na drugiego, ile na overy, ile na undery itd. Wszystko analizuje komputer i podaje jaki wynik będzie najkorzystniejszy dla... buka ????
Stąd mamy dziwne wyniki typu 7-6 0-6...
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Ktoś kiedyś tutaj ciekawie napisał, że granie tenisa to tylko strata nerwów i słaby zysk ;) Bardzo ciekawe słowa ???? Jak widzicie ja sam gram tenis na live, ale za drobniaki zawsze można się pobawić. ;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
a teraz wygra to co miało wygrać, czyli: rozsądek, stabilizacja, przewidywalność, bezpieczeństwo.
Ahaha. Bezpieczeństwo? Przecież to babcia Clintonowa stworzyła terroryzm i uparcie przekonuje, że Rosja jest agresorem. Gdzie tutaj rozsądek? U Nas też niby miało wygrać bezpieczeństwo, przekonywano że jeżeli Duda wygra to w Pałacu Prezydenckim rządzić będzie człowiek nieodpowiedzialny...
Ludzie proszę Was nie zajmujcie się tym o czym nie macie zielonego pojęcia, wróćcie do typowania sportowego : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 370

golkiper

Użytkownik
co myślicie o Sidorenko @,2,85 dobry kurs... MAgik90 sugeruje, że warto w niego pograć...
edit: Prezes 100 % racji ???? ) właśnie jeśli Clinton dojdzie do władzy, to gwarantuej dalszą destabilizację na świecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom