>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał Lemoneky -&gt;

Irlandia siatkówka 4 Set Over 45,5 pkt 1,9 Bet365

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
nie warto, Patriots to weźmie to max 18
masz jakieś konszachty z górą ;)
 
R 813

robssson

Użytkownik
Nic nie chcę mówic, ale ogladalem mecz deblowy Evansa / Corie na livestream.com
Ktoś powiedział, że mecz jest ustawiony zaraz na początku i będzie 6:3 6:3. Nie chciało mi sie w to wierzyc zwlaszcza, że Evans / Corie mieli juz 2*-1 w pierwszym secie(skonczylo sie 3:6) oraz 3*:1 w drugim secie. Od tej pory Pan EVANS wywalał, lub walił w siatke wszystko co popadnie. Nie przesadzam, jak ktoś nie wierzy proszę zobaczyc, że Corie się stara, próbuję, walczy, a ten Pan leci w kulki. Skonczylo sie;) ? 4-6(prawie dokladny rezultat. Nic nie obstawialem w tym meczu, żeby nie blyo. Nie mam wiecej pytan na temat uczciwosci w tenisie. Dobranoc
e: +- na 25 piłek wygranych przez rywali to:
a) 14 piłek wygranych przez to, że Evans trafił w siatkę lub w aut
b) 7 piłek albo nie trafił rakietą, albo albo nie dobiegł etc(nie liczę EKSTREMALNIE trudnych sytuacji)
4 piłki wygrane bo błąd zrobił Corrie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Team Optic - 3,5 rundy na cobble powinni ogarnac 1,80@
Też mam taką nadzieję. Już dzisiaj nawet nie wrzucam tutaj co gram bo skuteczość żałosna ale ten typ bardzo mi się podobał. Do tego mam go w fajnej taśmie gdzie z cs to ostatni meczyk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom