>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Ofensywny pomocnik STANCIU (Anderlecht) 23 lata, wartosc 8mln euro
Stoper CHIRICHES (Napoli) 26 lat, 5.5 mln
Bramkarz TATARUSANU (Fiorentina) 30 lat, 5 mln
kilku fajnych napastnikow jak Andone(Deportivo), Stancu czy Keseru
Ogorki to nie sa - wybiegana, twardo grajaca druzyna, dobry trener, H2H dla nas fatalny...
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ofensywny pomocnik STANCIU (Anderlecht) 23 lata, wartosc 8mln euro
Stoper CHIRICHES (Napoli) 26 lat, 5.5 mln
Bramkarz TATARUSANU (Fiorentina) 30 lat, 5 mln
kilku fajnych napastnikow jak Andone(Deportivo), Stancu czy Keseru
Ogorki to nie sa - wybiegana, twardo grajaca druzyna, dobry trener, H2H dla nas fatalny...
8 mln euro? to chyba jedna noga Zielinskiego jest tyle warta i moze paznokiec Lewego.
 
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
I właśnie dzięki takim ludziom jak Ty są takie owocne kursy na Rumunów. W dziale już dziękowałem za tą robotę wszystkim ;)
Niektorzy mysla ze Rumuni to jakas Gruzja ????

Kurs z przypadku sie nie wzial. Mega ciezki teren i to ze stracimy jestem pewien. Pytanie ile ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Vlad nie łapie się do składu w Neapolu, a przecież Albiol ma kontuzję. Bramkarzem stoi mocna drużyna? Underwoa raczej. Dalej Andone. Kogoś wstawić musieli po oddaniu Pereza, ale La Coruna różnicę odczuwa, inna klasa. Stanciu i Keseru kontra jedna z lepszych defensyw minionego Euro.
Polska po 2.4 to mega promo

Ja sie walnąłem z automatem(William Hill ma takie konsole do obstawiania w punkcie) i wyszło mi Poland +1 po 1.30 : P
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Niektorzy mysla ze Rumuni to jakas Gruzja ????

Kurs z przypadku sie nie wzial. Mega ciezki teren i to ze stracimy jestem pewien. Pytanie ile ;)
a ty gosciu myslisz ze jak zremisowalismy z Kazachami to co jestesmy na ich poziomie? To znaczy ze Niemcy czy Portugalia rowniez sa na poziomie Kazachstanu? :cool: Ciekawe.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Większość tutaj wychodzi z założenia, że skoro gra Polska to koniecznie trzeba na kogoś postawić, a lepiej usiąść sobie z piwkiem i spokojnie mecz obejrzeć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom