>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Dość solidnie wygląda zaliczka Orlando. Boston też dobrze wystartował, zaraz startują dwa kolejne i zagadka....co uwali duble i taśme?
 
H 902

hank

Użytkownik
Ogląda ktoś Boston ? Znowu grają to samo co w ostatnim meczu. Padaka na maksa...
Trochę oglądałem, ale teraz już mnie nie interesują, bo miałem ich z Hardenem który dziś postanowił podawać. Oby mu się wszy zalęgły w tej brodzie.
Orlando -4,5 + Sas -4,5 z tym aktualnie wiąże największe nadzieję.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Atlanta też miała już bodajże 20+ a teraz ledwo 4 punkty i piła Bucks.
NBA w tym sezonie to póki co science fiction dla mnie nigdy nie miałem takie początku sezonu. Boston u siebie z Dallas nie potrafi się ogarnąć a jak oni to przegrają kiedy Bogut i Barrea jeszcze wypadli to będą frajerami roku. Grają praktycznie jedną akcję.
 
H 902

hank

Użytkownik
Znaczy się, coś tam niby trafię co noc, ale fakt że niektóre wyniki są z kosmosu. Widziałeś 1 kwartę w Kanadzie? jak na meczu gwiazd, kpina.
Dzisiaj na 3 duble, jeden mam w koszu (Harden over+ Boston -4,5), ten wyżej podany w grze i trzeci raczej utopiony, no chyba że Toronto nie wyjdzie Z 85-90 to może ten under 222 wejdzie. Liczę na ten jeden i minimalny zysk, ale może być wtopa na całej lini.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Boston ogarnął dzięki Thomasowi. Ta trójka im możliwe, że tyłek uratowała.
Atlanta też raczej nie roztrwoni 8 punktów na 1,30 do końca.
Zostaje GSW którzy prowadzą spokojnie ze zmęczonymi Raptors i mam nadzieję, że taka ekipa nie pozwoli sobie tutaj na jakieś głupoty.
Jest jakiś cień szansy, że ten under 5,5 ma szansę wejść przy takim wyniku a wtedy mam jeszcze cs w grze i do spania.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Rakiety na minus.
Prywata - jak można być tak z******m, żeby pisać mi na prywatne wiadomości, że PRZEZE MNIE przegrało się 200 złotych ? Rakiety wygrywały w pewnym momencie 90-80, można było zamykać, poza tym powinni dowieść to do końca i tylko ich nieskuteczność w czwartej kwarcie sprawiła, że jest minus. Też przegrałem hajs jakby coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Rakiety na minus.

Prywata - jak można być tak z******m, żeby pisać mi na prywatne wiadomości, że PRZEZE MNIE przegrało się 200 złotych ? Rakiety wygrywały w pewnym momencie 90-80, można było zamykać, poza tym powinni dowieść to do końca i tylko ich nieskuteczność w czwartej kwarcie sprawiła, że jest minus. Też przegrałem hajs jakby coś.
Standard, dodawaj do ignorowanych od razu. Zjebów nie brakuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom