>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
heh ja tam już puściłem to co miałem na Pinku na czysty win OKC... Nie wejdzie to konto na 0 w pinku ????
EDIT: Heros123 wziąłem to pod uwagę ;) dziękóweczka ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Linia niska bo dwa ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami nie pokryły 150 , ale patrząc na spotkania z innymi zespołami to kreci sie to powyzej 160pkt. Olimpico gra szybki basket ,duzo trojek(oby siedziały). Libertadu dawno nie widziałem. Wedĺug mnie 152 do gry, ale w aku jak to w aku dałem mniejszą
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ktoś polecał granie na Lakersów. Osobiście tego nie ruszam, bo nie wiadomo, co z Russellem.
Ze swojej strony gram na Sacramento Kings. Ostatnie dwa mecze z mocnymi ekipami (SAS, LAC i Portland) bliskie, czas przełamać złą passę porażek. Brak znaczących osłabień w obu ekipach.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Ogólnie jak ktoś ma w ofercie na żywo w tenisa panią Xin Wen to polecam na nią zagrać.
Wygrała TB z 1-6 na 8-6.
Kursy są przesadzone, jej przeciwniczka 99 rocznik i w tym sezonie 0-7 statystyki.
@2,62 całoroczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
NHL

Jets strzela w 3 tercji @ 1.7 bet365 2 j


Nie wierzę że nic nie strzela,Hurricanes nie jest żadną potęga w defensywie,sporo kar w meczu. Jets coś wpakuja. Lekka stawka.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ogólnie jak ktoś ma w ofercie na żywo w tenisa panią Xin Wen to polecam na nią zagrać.
Wygrała TB z 1-6 na 8-6.
Kursy są przesadzone, jej przeciwniczka 99 rocznik i w tym sezonie 0-7 statystyki.
I do tego jeszcze w secie wyszła ze stanu 1:4 i 2:5 ;)
 
H 902

hank

Użytkownik
Ktoś polecał granie na Lakersów. Osobiście tego nie ruszam, bo nie wiadomo, co z Russellem.
Ze swojej strony gram na Sacramento Kings. Ostatnie dwa mecze z mocnymi ekipami (SAS, LAC i Portland) bliskie, czas przełamać złą passę porażek. Brak znaczących osłabień w obu ekipach.
Jakie bliskie, przecież SAS i LAC tam miało po +20, ławka w 4q puściła przewagę.

Toronto ich ogarnie, przegrali w Toronto, ale wtedy ceglili niesamowicie i nie było Vala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom