>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ale grek wydaje mi się, że będzie to kawał zawodnika
Widzę go pierwszy raz, ale na pierwszy rzut oka nie wydaje mi się. Fajny bh, ale praca nóg nie ta, nie jest też według mnie w tym wszystkim tak naturalny jak chociażby Zverev, Bublik czy Shapovalov.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Widzę go pierwszy raz, ale na pierwszy rzut oka nie wydaje mi się. Fajny bh, ale praca nóg nie ta, nie jest też według mnie w tym wszystkim tak naturalny jak chociażby Zverev, Bublik czy Shapovalov.
Ja go już widzę któryś raz i od pół roku zrobił ogromny postęp. Dodatkowo nie jest jednowymiarowym czajnikiem jak np. Bublik. Shapovalov też mi się podoba gra kombinacyjnie i dużo miesza coś nowego.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Było nie zapeszać ???? , kto oglądał to &quot;żalu&quot; mieć nie ma prawa, kto przeczytał i się zasugerował tego osobiście przepraszam. Drugi mecz z kolei, gdzie wynik zupełnie nie oddaje przebiegu gry - jeśli chodzi o over.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Było nie zapeszać ???? , kto oglądał to &quot;żalu&quot; mieć nie ma prawa, kto przeczytał i się zasugerował tego osobiście przepraszam. Drugi mecz z kolei, gdzie wynik zupełnie nie oddaje przebiegu gry - jeśli chodzi o over.
Najbardziej mnie wkurzyła poprzeczka chyba w 86 minucie.. walnął na siłe a jakby strzelił po ziemi do boku to może by wpadł gol..
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał KuBuEvil
&quot;Najbardziej mnie wkurzyła poprzeczka chyba w 86 minucie.. walnął na siłe a jakby strzelił po ziemi do boku to może by wpadł gol..&quot;
Gdyby to była tylko jedna 100, to bym się tak nie wk...ił, ale to już drugi mecz mi CCM wykręcają (poprzednio z Jetsami mogło być z 8 bramek - poważnie)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom